Po piątkowej gali Babilon MMA 14, w Rankingu PL doszło do zmian w kategorii średniej i piórkowej. Dzięki zwycięstwom przed czasem, dwóch zawodników awansowało w zestawieniach najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce.

Bez zmian w kategorii ciężkiej. Swoją pozycję umocnił Kevin Szaflarski (MMA 9-1, #12 w Rankingu PL), który już w pierwszej rundzie odprawił ciosami Damiana Olszewskiego (2-3). Było to dziewiąte zwycięstwo podopiecznego Mirosława Oknińskiego z rzędu.

Udany powrót do klatki zanotował Paweł Pawlak (MMA 16-4-1, #11 w Rankingu PL), który przed czasem skończył Filipa Tomczaka (MMA 7-2), przerywając jego serię trzech zwycięstw z rzędu. „Plastinho” na przestrzeni ostatnich czterech lat wygrywał z Ireneuszem Szydłowskim, Adamem Niedźwiedziem, Rafałem Lewoniem, Evgenym Bondarem i Filipem Tomczakiem, zremisował z Adrianem Błeszyńskim, przegrał natomiast tylko z Danielem Skibińskim. Pawlak w Rankingu PL awansuje dzięki temu o trzy miejsca, spychając o „oczko” niżej Marcina Naruszczkę, Bartosza Leśkę i Wawrzyńca Bartnika.

Drugie zwycięstwo na przestrzeni zaledwie jednego miesiąca zanotował Patryk Kaczmarczyk (MMA 4-0, #9 w Rankingu PL), który na czternastej gali Babilon MMA odniósł najważniejszą wygraną w dotychczasowej karierze. Zawodnik z Radomia już w pierwszej rundzie rozprawił się z Hubertem Sulewskim. Czwarte zwycięstwo w klatce MMA dało Kaczmarczykowi awans w rankingu o cztery miejsca, w związku z czym o jedno miejsce spadają Damian Frankiewicz, Maciej Szczepaniak, Damian Zorczykowski i Adrian Kępa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.