Gale ACA 114, Babilon MMA 18 i FEN 31 przyniosły kolejne zmiany w Rankingu PL. Do najważniejszych z nich należy awans mistrza FEN w wadze półciężkiej Marcina Wójcika (MMA 14-7-0) oraz powrót do klatki Jakuba Kowalewicza (MMA 9-5-0).

W kategorii ciężkiej na drugiej pozycji pozostaje #2 Daniel Omielańczuk. Awans po udanym powrocie do klatki odnotowuje natomiast #8 Adam Pałasz.

W wadze półciężkiej doszło do dwóch zmian. Po zdobyciu tytułu mistrzowskiego FEN w tej kategorii awans o jedną pozycję zanotował #5 Marcin Wójcik, który tym samym przeskoczył #6 Łukasza Sudolskiego. Po przegranej spadek zaliczył #12 Adam Kowalski, nad którego awansuje #11 Maciej Różański.

Na szczycie wagi średniej bez zmian. Do rankingu powraca natomiast #13 Bartosz Leśko, który po wygranym debiucie na ACA uplasował się zaraz pod #12 Marcinem Naruszczką. Powrót Leśki do zestawienia powoduje spadek #14 Tomasza Drwala i #15 Wawrzyńca Bartnika oraz wypadnięcie Marcina Krakowiaka, który na najbliższej gali KSW zawalczy w kategorii półśredniej.

W wadze półśredniej bez zmian. Po kolejnych zwycięstwach w karierze awans w wadze lekkiej odnotowują #12 Łukasz Kopera i #13 Marcin Jabłoński, którzy przesuwają się nad #14 Grzegorza Szulakowskiego i #15 Gracjana Szadzińskiego.

Do zestawienia kategorii piórkowej powraca po latach przerwy #4 Jakub Kowalewicz, który mimo przegranej zajął wysoką, czwartą pozycję. Powoduje to spadek aż jedenastu zawodnik o jedno miejsce oraz wypadnięcie z najlepszej piętnastki Karola Kutyły.

Po walce w kategorii koguciej na Babilon MMA 18 w zestawieniu debiutuje #10 Dawid Martynik, który tym samym wyeliminował z rankingu Patryka Trytka. Po starciu o pas mistrzowski FEN w tej wadze swoją pozycję zachowuje #5 Sebastian Romanowski.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.