Walka Yoela Romero i Israela Adesanyi na UFC 248 okraszona była długim buczeniem fanów zgromadzonych w T-Mobile Arena w Las Vegas. Zawodnicy nie zadawali zbyt wielu ciosów, a sam pojedynek był raczej nudny dla obserwatorów. Jednym z najbardziej skutecznych ataków w tym starciu były niskie kopnięcia w wykonaniu aktualnego mistrza kategorii średniej. Zobaczcie jaki efekt przyniosły uderzenia w wykonaniu Adesanyi na nodze Romero.

Żołnierz Boga przekonywał jednak dziennikarzy na konferencji prasowej po gali, że kopnięcia w wykonaniu rywala nie zrobiły na nim żadnego wrażenia. Aby to udowodnić, tańczył pokazując sprawność swojej nogi.

Dla Romero była to wyjątkowa okazja do zdobycia tytułu mistrzowskiego kategorii średniej UFC. Kubańczyk w przeszłości miał już walkę o pas, lecz nie zrobił wagi, przez co nie mógł zostać prawowitym mistrzem. Teraz, po dwóch przegranych z rzędu, organizacja spełniła prośbę Adesanyi i dała walkę o pas mistrzowski Kubańczykowi. Kolejnym rywalem Israela może być Paulo Costa, który z powodu kontuzji nie mógł zmierzyć się z mistrzem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.