Jedna z walk gali Strife 9 została odwołana na dzień przed wydarzeniem. Organizacja rozstała się z zawodnikiem z bliżej nieokreślonych powodów.

Gala Strife 9 odbędzie się 22 czerwca w Hali Sportowej MOSiR w Chełmie. Wydarzenie uświetni rywalizacja w kategorii półśredniej z udziałem dwóch zawodników z przeszłością w KSW. Były pretendent do tytułu mistrzowskiego w osobie Krystiana Kaszubowskiego zmierzy się z Arkadiuszem Kaszubą. Ten pierwszy zastąpił kontuzjowanego Konrada Rusińskiego.

Trzecim od końca starciem wydarzenia miała być rywalizacja w limicie do 68 kilogramów. Kacper Wróbel miał zmierzyć się z Dominikiem Gierowskim, który wziął walkę w zastępstwie na 3 dni przed galą. Organizacja Strife poinformowała za pośrednictwem platformy X, że do tego pojedynku nie dojdzie. Co ciekawe, nie ma to związku z kontuzją żadnego z zawodników.

Strife powiadomiło, że Wróbel nie dotrzymał słowa, jakie miał dać wobec organizacji. Nie została podana dokładna przyczyna zdjęcia zawodnika WCA z karty. Organizacja zakończyła jednocześnie współpracę z Wróblem i skrytykowała za jego zachowania. Wiadomo, że Gierowski otrzyma wynagrodzenie, jakie miał otrzymać za walkę, i dostanie szansę występu na jednej z następnych gal Strife.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Maximum FC
Bantamweight

1,418 komentarzy 2,721 polubień