Co prawda wielki biznesman, Lorenzo Fertitta, nie jest już właścicielem UFC, lecz nadal utrzymuje on dobre relacje z byłym wspólnikiem, Daną Whitem. Jak wiemy, Conor McGregor ma świetny kontakt z Fertittą i Whitem od niemalże samego początku swojej kariery w oktagonie UFC. Po walce na UFC 246, gdzie Irlandczyk pokonał Donalda Cerrone w 40 sekund, McGregor wraz z Whitem odwiedzili starego przyjaciela w „The Palms” w Las Vegas.

Bracia Ferttita sprzedali swoje udziały w UFC w 2016 roku za szokującą kwotę 4 miliardów dolarów. Trafiły one do WME-IMG, które do dzisiaj zarządza największą organizacją MMA na świecie. Nowymi wspólnikami White’a są Ari Emanuel oraz Patrick Whitesell.

Walka na UFC 246 była pierwszym występem Conora McGregora od czasu przegranej z Khabibem Nurmagomedovem. Teraz Irlandczyk zapatruje się na pojedynki z m.in. Natem Diazem, Jorge Masvidalem czy Kamaru Usmanem. Nie wiadomo kto będzie jego kolejnym przeciwnikiem, lecz chce on wystąpić jeszcze przed latem tego roku. Mówi się, że może zawalczyć nawet w marcu albo kwietniu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.