Polski zawodnik kategorii półśredniej, Piotr Poniedziałek, przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych i choć oficjalnie nie ma zaplanowanej następnej konfrontacji, to dzięki mediom społecznościowym można zauważyć, że regularnie pojawia się na macie.

34–latek pochodzący z Górnego Śląska gościł ostatnio w głównej siedzibie klubu 10th Planet Jiu-Jitsu, gdzie miał okazję trenować pod czujnym okiem jednego z najwybitniejszych szkoleniowców BJJ na świecie oraz twórcy innowacyjnego systemu walki parterowej, Eddiego Bravo, który jest odpowiedzialny za sukcesu wielu znakomitych sportowców – grapplerów oraz wojowników MMA.

Piotr Poniedziałek w zawodowej formule mieszanych sztuk walki legitymuje się rekordem ośmiu zwycięstw i dwóch przegranych. Z organizacją Fight Exclusive Night związał się w 2020 roku – dotychczas pod jej szyldem zaliczył zaledwie jeden występ. W debiucie zmierzył się z podejmującym rękawicę w zastępstwie Oktawianem Olejniczakiem i błyskawicznie go znokautował. Miesiąc później miał stanąć w szranki z Kamilem Gniadkiem, jednak w drodze na to wydarzenie uległ wypadkowi samochodowemu, w konsekwencji czego lekarz nie dopuścił go do zaplanowanej batalii. Na początku czerwca bieżącego roku – po ponad półtorarocznej przerwie – powrócił do startów podczas gali CAVEMMA 1 (za zgodą FEN) i rozprawił się przed czasem z Mohamedem Ghalabem. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy ponownie fani będą mogli zobaczyć go w akcji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.