Już kilka dni zostało do debiutu Mateusza Gamrota w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. „Gamer” zmierzy się z Guramem Kutateladze na UFC Fight Island 6 w ten weekend. Polak zaprezentował kilka zdjęć z Abu Dhabi pokazując świetną formę fizyczną. Ważenie przed walką już w ten piątek.

Gamrot (17-0, 1 NC MMA) jest niepokonany w swojej zawodowej karierze w MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał świetnego grapplera, Klebera Koike Ebrsta oraz Mariana Ziółkowskiego, a przed czasem skończył Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego.

Kutateladze (11-2 MMA) nie przegrał w zawodowym MMA od czasu porażki z rąk Pawła Kiełka na gali FEN 6. Od tamtej pory wygrał 8 pojedynków z rzędu, w tym pokonał Felipe Silvę, który występował w UFC. 8 z 11 walk w karierze zawodnik zdobywał kończąc rywali przed czasem. Guram również zadebiutuje w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Do walki przygotowuje się z m.in. Khamzatem Chimaevem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.