Khabib Nurmagomedov w pełni korzysta ze swojego wolnego czasu na sportowej emeryturze. Jak wiemy, po UFC 254 i wygranej z Justinem Gaethje Nurmagomedov zdecydował się na zakończenie przygody w oktagonie UFC. Khabib od razu zajął się wieloma innymi sprawami jak kupno organizacji MMA. Zawodnik chce też wprowadzić MMA na Igrzyska Olimpijskie. W wolnym jednak czasie gwiazda MMA z Rosji spędza czas w  uprawiając sport, a w tym grając w piłkę nożną z m.in. legendą tej dyscypliny Clarencem Seedorfem.

Po ostatniej walce w oktagonie UFC, kiedy to Nurmagomedov (29-0 MMA) pokonał Justina Gaethjego, zdecydował się on na przejście na sportową emeryturę. Teraz jednak pojawiają się głosy, że prezydent UFC spotka się z mistrzem kategorii lekkiej, aby przekonać go do dalszych startów w oktagonie. „The Eagle” cały czas też, mimo zakończenia kariery, jest testowany przez USADA.

Aktualnie Khabib ma na swoim 29 wygranych walk w MMA. Jeszcze przed ostatnią walką mówiło się o tym, że mistrz chce bić się do chwili, aż jego rekord osiągnie wynik 30. Być może więc ostatecznie powróci jednak do oktagonu UFC. Jego ojciec, który zmarł w tym roku, powtarzał, że chciałby walki syna z Georgesem St. Pierrem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

https://youtube.com/watch?v=40lqD4dMS7I

Nurmagomedov

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.