Dricuss Du Plessis

Były mistrz KSW w wadze półśredniej – Dricus Du Plessis (14-2) odwiedził USA oraz UFC Performance Institute, gdzie spotkał polskiego ciężkiego – Marcina Tyburę. Relację z wizyty w placówce największej organizacji na świecie możemy zobaczyć na profilu Instagramowym zawodnika z RPA.

To miejsce jest niewiarygodne!

Dricuss Du Plessis

Tybura od listopada znajduje się w Las Vegas i jak sam przyznał, musi wiele nadrobić poprzez treningi w dużych klubach. Polak już za miesiąc zmierzy się z Siergeiem Spivakiem (10-1) na UFC on ESPN+ 27 w Norfolk.

Jeżeli chodzi o karierę ”Stillknocksa” to nie wiadomo, gdzie stoczy swój kolejny pojedynek. Być może będzie to KSW lub obrona pasa wagi średniej w EFC.

7 KOMENTARZE

  1. Fajnie że chce się rozwijać ale na ufc za wysokie progi jak dla dricusa teraz sam się zastanawia pewnie czemu podpisał kontrakt niewolniczy z ksw walczy raz na rok to przesada jak dla zawodnika mma :muttley:

  2. Fajnie że chce się rozwijać ale na ufc za wysokie progi jak dla dricusa teraz sam się zastanawia pewnie czemu podpisał kontrakt niewolniczy z ksw walczy raz na rok to przesada jak dla zawodnika mma :muttley:

    on jest z RPA, co mu KSW zrobi, da pozew na sto milionów?

  3. Tybur wychudzony jakiś, chyba ostro zapieprza…

    Jak będzie mniejszy to trudniej będzie go trafić.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.