Mistrz organizacji WBC – Deontay Wilder (42-0-1) spotkał się we Włoszech z Papieżem Franciszkiem. Na zdjęciu oprócz ”Bronze Bombera” znalazł się także Mauricio Sulaiman – prezydent WBC.

To wielki honor spotkać Papieża Franciszka. Jest niezwykłym człowiekiem, który zna prawdziwą miłość, szczęście i pokój. Człowiek ten uwielbia pizze i jest wielkim fanem boksu, członkiem drużyny BombZquad. Życzę Papieżowi Franciszkowi wiele błogosławieństwa w życiu.

48 KOMENTARZE

 1. On błogosławi(życzy błogosławieństwa) Papieżowi? Chyba powinno być na odwrót, to Franciszek powinien mu błogosławić. Ale w końcu jaki rekord ma Ojciec Święty?

  szacun dla Zawodnika w Białym. Dobrze wypadł face to face, mimo widocznej różnicy warunków

 2. Mogl krzyknac BOOOOOOOOOOMB SQUAD z zaskoczenia :crazy:

  Juz raz tak zrobil i dostal nauczke w stylu "ju goling daln" jak wszyscy dobrze pamietamy. Dwa razy tego samego bledu sie nie powtarza 😆

 3. szacun dla Zawodnika w Białym. Dobrze wypadł face to face, mimo widocznej różnicy warunków

  On nie wydyga, ma wielkie plecy. Jego manager istnieje w trzech osobach.

 4. Juz raz tak zrobil i dostal nauczke w stylu "ju goling daln" jak wszyscy dobrze pamietamy. Dwa razy tego samego bledu sie nie powtarza 😆

  Ależ to jest żenujące. Z drugiej strony może dodać pewności siebie. Jeżeli człowiek z tak ciężkim upośledzeniem doszedł do walki o mistrzostwo świata, to my możemy osiągnąć wszystko! :cmgkeepgoing:

 5. Wow! Papież awansował na członka Bombsquadu

  :razz:utinlaugh:

  Francesco pomyślał że to jakiegoś koszykarza mu przedstawiają

 6. Ten papież to lewak. Nasz Polak był najlepszy.

  Chcesz przez to powiedzieć, że Kościół Rzymski jest lewacki? Bo chyba nadal obowiązuje dogmat o nieomylności Papieża, czy lewaków on nie dotyczy?

 7. Ależ to jest żenujące. Z drugiej strony może dodać pewności siebie. Jeżeli człowiek z tak ciężkim upośledzeniem doszedł do walki o mistrzostwo świata, to my możemy osiągnąć wszystko! :cmgkeepgoing:

  😆 A tam zenujace. Artur to poprostu pocieszny i pelen energi czlowiek. Teraz zbija do cruiser i bedzie scigal Briedisa. Czlowiek z misja :beczka:

 8. Chcesz przez to powiedzieć, że Kościół Rzymski jest lewacki? Bo chyba nadal obowiązuje dogmat o nieomylności Papieża, czy lewaków on nie dotyczy?

  Chcesz powiedzieć, że jak baba się zesrała dziś do wiadra to wnuczki będą miały bigos na deser ? Bo chyba nadal obowiązuje dogmat o wyższości gołąbków nad bigosem czy starej baby srającej do wiadra to nie dotyczy ?

  Dla Ciebie? Niby czemu? Bo ruchał małe dzieci?

  Ona rucha się z twoim najlepszym kolegą.

 9. Chcesz powiedzieć, że jak baba się zesrała dziś do wiadra to wnuczki będą miały bigos na deser ? Bo chyba nadal obowiązuje dogmat o wyższości gołąbków nad bigosem czy starej baby srającej do wiadra to nie dotyczy ?

  Ona rucha się z twoim najlepszym kolegą.

  Piłeś, nie pisz

 10. Vast;

  Wiem ze lubisz w dupke…

  Ale papiezami to se ryja nie podcieraj…

  Szmato!!!

  Bo zaraz znajde i zapukam do twych drzwi…

 11. Piłeś, nie pisz

  Tutaj, ludzie, tylko atakują i krytykują. Jak kupujesz wibrujące słuchawki, to się cohonesowcy budzą – mówi do mnie jeden pod Kerfurem. Nie wiem, co mu powiedzieć, więc pytam, czy zna się z Wilderem tak samo jak Papież? A on co? On spierdala, jakbym chciał go gnojówką oblać i krzyczy wniebogłosy:"JEBAĆ KSW!". Groteskowi ludzie.

 12. Szkoda slow na takich spyciarzy…

  Masz konto to szanuj je jak i siebie…

  To raczej przepoczwarzenie ewentualnie ewolucja w coś piękniejszego i wieloaspektowego.

 13. Vast;

  Wiem ze lubisz w dupke…

  Ale papiezami to se ryja nie podcieraj…

  Szmato!!!

  Bo zaraz znajde i zapukam do twych drzwi…

  Jechovych się nie boję.

 14. Syf…

  Taki poziom to pod buty nie wchodzi nawet karaluchowi.

  Przykro ogladac takie zdjecia..

  Ogarnijcie sie do ch..a.

  Bardzo nieladnie panowie i panie.

  Mysle , ze slabo stoicie z taktem i zrozumieniem pewnych rzeczy.

  Obrzydza mnie atak na kosciol , przy tak fajnej wyrozumialosci z obydwojga stron.

  Box , piekny sport.

  A hejterzy nawet do papierza pietno maja , bo mc gregora nie ma w domysle.

  Dzieciaki…

  To inna liga ..

 15. Bramy piekielne swietego Kosciola Katolickiego nie przemoga, nawet gdy na czele jest ktos taki jak Bergolio. Modlmy sie za niego i wszystkich kaplanow, ktorzy czynia zlo i glosza herezje, najlepiej na rozancu.

 16. Ten papież to lewak. Nasz Polak był najlepszy.

  No jak chuj, zamiatając wszystkie afery pedofilskie pod dywan i paląc janka że nie ma tematu taki to święty czlowiek.

 17. Chcesz przez to powiedzieć, że Kościół Rzymski jest lewacki? Bo chyba nadal obowiązuje dogmat o nieomylności Papieża, czy lewaków on nie dotyczy?

  Dogmat dotyczy tylko wypowiedzi na tematy teologii. Prywatne poglądy polityczne są prywatnymi poglądami papieża i nie trzeba ich słuchać

  Choc zawsze mi to nie pasowało bo zakładajac wolna wole papież powinien móc skłamac jak zechce nawet w tych dogmatowych oświadczeniach

 18. Dogmat dotyczy tylko wypowiedzi na tematy teologii. Prywatne poglądy polityczne są prywatnymi poglądami papieża i nie trzeba ich słuchać

  Choc zawsze mi to nie pasowało bo zakładajac wolna wole papież powinien móc skłamac jak zechce nawet w tych dogmatowych oświadczeniach

  Jeżeli polityka nie dotyczy moralności, to tak:

  "Ex cathedra – tzn. gdy [papież] sprawując urząd pasterza i nauczyciela wszystkich wiernych, swą najwyższą apostolską władzą określa zobowiązującą cały Kościół naukę w sprawach wiary i moralności"

 19. Chcesz przez to powiedzieć, że Kościół Rzymski jest lewacki? Bo chyba nadal obowiązuje dogmat o nieomylności Papieża, czy lewaków on nie dotyczy?

  Lewaków nie dotyczy.

 20. Jeżeli polityka nie dotyczy moralności, to tak:

  "Ex cathedra – tzn. gdy [papież] sprawując urząd pasterza i nauczyciela wszystkich wiernych, swą najwyższą apostolską władzą określa zobowiązującą cały Kościół naukę w sprawach wiary i moralności"

  Nie wiem czy sie ze mną zgadzasz czy nie.

   "Tak było chociażby w przypadku ogłoszenia dogmatu o Niepokalanym Poczęciu Maryi w 1854 r. przez Piusa IX.

  W przypadku papieża Bergoglia nie mieliśmy dotychczas do czynienia z takim uroczystymi wypowiedziami. Obecny następca św. Piotra nie ogłosił żadnych nowych dogmatów. "

  Ale zdecydowanie nie jest na tyle  wazna by papież używał tego prawa wiec nie przywoływac mi w dyskusji dpgmatu o nieomylnosci papieża bo to nieznajomość tematu 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.