Organizacja KSW opublikowała kulisy gali KSW 75. Po wydarzeniu spotkali się ze sobą szef organizacji, Maciej Kawulski, oraz walczący tego wieczoru Daniel Omielańczuk. Jeden z właścicieli KSW z szacunkiem wypowiadał się względem zawodnika WCA, ale zaznaczył, że jego zdaniem nie wygrał walki.

Podczas gali KSW 75, która odbyła się 14 października w Nowym Sączu, zmierzyli się ze sobą w starciu dywizji ciężkiej Michal Martinek oraz Daniel Omielańczuk. Po piętnastu minutach walki sędziowie punktowi orzekli niejednogłośnie zwycięstwo Polaka. Sam werdykt wywołał burze w mediach społecznościowych wśród fanów oraz ludzi ze świata MMA. Sam Omielańczuk wyglądał po walce na zawodnika dużo bardziej rozbitego niż Martinek. Werdykt nie został zmieniony, pomimo złożonego protestu.

Organizacja KSW opublikowała kulisy wydarzenia. Przedstawiają one m.in. krótką rozmowę Macieja Kawulskiego z Danielem Omielańczukiem po gali. Przypomnijmy, że szef KSW bardzo mocno skrytykował decyzję sędziów, którzy punktowali na korzyść Polaka. Kawulski spotkał się z Omielańczukiem po gali KSW 75. Maciej z szacunkiem i uznaniem wypowiedział się wobec 40-latka, natomiast zaznaczył, że jego zdaniem on tę walkę przegrał. Poniżej wspomniany fragment oraz całe kulisy gali KSW 75.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

BogdanJanusz

UFC
Featherweight

8,500 komentarzy 56,049 polubień

Bardzo szanuje ale jesteś w dupie

Odpowiedz 6 polubień

vonski

Shark Fights
Welterweight

1,241 komentarzy 4,046 polubień

Ale tak bez żadnego wiersza? poezji? podniosłego tomu?

Odpowiedz 2 polubień

A
Alkomat

Maximum FC
Featherweight

1,493 komentarzy 3,326 polubień

A ja cię nie szanuję i bomba na twarz kawula, byłoby to najlepsze co oglądałem w ksw

Odpowiedz 1 Like

G
Guest

Szczerość w cenie :einsteinsmoke:

Odpowiedz polub

Miskatonic

Vale Tudo
Open

21,859 komentarzy 89,081 polubień