UFC zapłaciło za niedoszły występ Matta Frevoli na gali UFC Vegas 3. Frevola początkowo miał zmierzyć się z Frankiem Camacho, jednak jeden z członków jego narożnika, Billy Quarantillo zachorował na COVID-19. Po otrzymaniu wyników testu, UFC postanowiło anulować występ Matta na tej gali. W wywiadzie dla MMA Junkie zawodnik potwierdził, że mimo tego otrzymał pełne wynagrodzenie od UFC.

Miałem dwa negatywne testy więc byłem gotowy na walkę. Później powiedzieli mi, że muszą ją anulować. Rozumiem ich decyzję. To są dziwne czasy. Musimy być wszyscy ostrożni.

UFC się jednak mną zaopiekowało. Zapłacili mi za występ i wygraną. To na pewno pomogło poradzić mi sobie z tym. Naprawdę się mną zajęli. Powiedzieliśmy im, że chcemy zawalczyć 15 sierpnia. Chciałbym bić się na karcie walk PPV, wtedy gdy biją się Stipe z DC. Chcę wrócić w sierpniu – to na pewno. Jeśli chodzi o rywala – chętnie zmierzę się z Khamą Worthy. Byłem pod wrażeniem jego występu z Luisem Peną. Myślę, że byłaby to fajna walka, ale zobaczymy. Mamy kilka nazwisk, rozmawiamy z UFC.

Były już trzy sytuacje, w których z powodu pozytywnego testu na koronawirusa zawodnik nie wystąpił na gali UFC. Najpierw był to Jacare Souza, który miał zmierzyć się na UFC 249 z Uriah Hallem. Innym zawodnikiem, który został usunięty z rozpiski UFC był Ramiz Brahimaj.

4 KOMENTARZE

  1. Jeśli chodzi o rywala – chętnie zmierzę się z Khamą Worthy.

    Whorthy jest w ogóle pozytywnym zaskoczeniem w UFC jak dotąd i myślę, że spokojnie zasługuję na  lepszego rywala o ile nie kogoś z końcówki rankingu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.