Centralne Biuro Śledcze Policji dokonało zatrzymania dziesięciu osób związanych z grupą pseudokibiców Ruchu Chorzów, znanej jako Psycho Fans. Wśród aresztowanych znalazł się Adam W. – czołowy polski zawodnik MMA, od 2017 roku występujący w UFC. O sprawie jako pierwsza doniosła Gazeta Wyborcza, a informację o zatrzymaniach oficjalnie potwierdziła Policja.

Adamowi W. i pozostałym osobom zatrzymanym we wtorek przedstawiono zarzuty dotyczące m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, handlu narkotykami, rozbojów oraz udziału w ustawkach.

Nakaz aresztowania podejrzanych został wydany przez prokuratorów ze śląskiego wydziału Prokuraty Krajowej. Od dwóch lat toczy się tam śledztwo w sprawie grupy Psycho Fans założonej przez pseudokibiców Ruchu Chorzów. Od grudnia 2017 roku zarzuty w tej sprawie usłyszało ponad 60 osób.

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe, kto to może być. Z twarzy podobny jest zupełnie do nikogo.

  2. To dla tego Lechia Gdańsk wyraziła swój sprzeciw jego walce w Gdańsku. Wiedzieli, że to niedobry człowiek i nie chcieli żeby taki bandyta psuł wizerunek miasta, a wszyscy podnosili tutaj lament, że "psudokibice", "chuligani" itd. I co? Głupio Wam teraz? 😛

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.