
George Hardwick, mistrz kategorii lekkiej brytyjskiej organizacji Cage Warriors, w następnej walce zmierzy się z zawodnikiem KSW, Yannem Liasse, na kwietniowej gali Cage Warriors 152. Informację o zestawieniu, które odbędzie się 15 kwietnia podała sama organizacja w mediach społecznościowych.
Hardwick (11-1 MMA) ma świetną serię 7 wygranych z rzędu. 26-letni Anglik w przeszłości wygrywał z m.in. Łukaszem Koperą czy Chrisem Bungardem. Jedyną przegraną w karierze zadał mu w październiku 2019 roku Madars Bertholds-Fleminas.
Liasse (9-1, 1 NC MMA) nie przegrał od 6 walk, a jego bilans w tym czasie wynosi 5-0, 1 NC. W tym czasie 4-krotnie bił się w klatce KSW i wygrywał z m.in. Hubertem Szymajdą czy Oskarem Szczepaniakiem. 7 z 9 zwycięstw w karierze 32-latek odnosił przez skończenia przed czasem.
𝗠𝗮𝗻𝗰𝗵𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿, 𝘆𝗼𝘂𝗿 𝗠𝗔𝗜𝗡 𝗘𝗩𝗘𝗡𝗧! 🏆
𝗚𝗲𝗼𝗿𝗴𝗲 𝗛𝗮𝗿𝗱𝘄𝗶𝗰𝗸 will put his lightweight title on the line against surging European talent 𝗬𝗮𝗻𝗻 𝗟𝗶𝗮𝘀𝘀𝗲 on April 15th at #CW152 🏴
— Cage Warriors (@CageWarriors) January 26, 2023


























24 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Maximum FC Bantamweight
UFC Heavyweight
UFC Light Heavyweight
BAMMA Heavyweight
KSW Featherweight
UFC Middleweight
Maximum FC Bantamweight
UFC Light Heavyweight
UFC Heavyweight
Maximum FC Bantamweight
UFC Heavyweight
Vale Tudo Open
Vale Tudo Open
EFC Africa Lightweight
UFC Heavyweight
Oplot Challenge Welterweight
BAMMA Heavyweight
UFC Middleweight
UFC Strawweight
WSOF Welterweight
EFC Africa Bantamweight
NoLife FC
PRIDE FC Lightweight
PRIDE FC Middleweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/65645/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>