Na karcie UFC 249 czeka na nas mocne starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Francisem Ngannou (14-3)Jairzinho Rozenstruikiem (10-0). Mało który fan MMA  spodziewa się, aby ten bój potrwał pełen dystans i takie same zdanie podzielają atleci największej organizacji na świecie. Poniżej znajdują się typy zawodników dla portalu BJPenn.

Yorgan De Castro, waga ciężka: Trenowałem z Francisem przez 10 dni w Xtreme  Couture i uważam, że on to wygra. Gość jest silny i ciężko pracuje na sukces. Jest po prostu lepszy i bardziej ułożony.

Eryk Anders, waga średnia: Ngannou wygra. Może i Rozenstruik jest szybszy, ale na pewno nie jest większy. Francis jest odporny na ciosy, a z kimś takim Jairzinho nigdy nie walczył. Dla Kameruńczyka wystarczy jeden strzał i będzie po wszystkim.

Steven Peterson, waga piórkowa: Obaj mają potencjał na nokaut, ale wierzę w  Rozenstruika. Dla mnie jego boks jest smukły, ciaśniejszy i szybszy.

Randy Costa, waga kogucia: Raczej Ngannou, 50 na 50. Oni nie będą się bawić i kalkulować. Jeden i drugi może zabić jednym ciosem. Ngannou ma doświadczenie, ale większy bak z paliwem należy do Jairzinho. A ch*j wie, cieszę się, że nie jestem zamknięty w klatce z tymi potworami.

Mirsad Bektic, waga piórkowa: Ngannou przez nokaut, ależ to będzie walka!

Beneil Dariush, waga lekka: Ja stawiam na Rozenstruika w drugiej rundzie, znokautuje Francisa.

Renato Moicano, waga lekka: Szalony pojedynek, chyba postawię na Rozenstruika ze względu na jego ostatnią walkę. Nie wiem, jak on to wytrzymał, ale przetrwa i tym razem, aż w końcu będzie nokaut.

Benito Lopez, waga kogucia: Pierwsza runda nokaut, tak to widzę. Obstawiam Ngannou, ale Jairzinho to nie żart, będzie jazda.

  • Zawodnicy typujący wygraną Francisa Ngannou: Yorgan De Castro, Eryk Anders, Randy Costa, Mirsad Bektic, Benito Lopez
  • Zawodnicy typujący wygraną Jairzinho Rozenstruika: Steven Peterson, Beneil Dariush, Renato Moicano

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.