ufc 256 oliveira ferguson

Ostatnia numerowana gala amerykańskiej organizacji w bieżącym roku odbyła się 12 grudnia, czyli w miniony weekend. Teraz okazuje się, że siedmiorgu bohaterom tego wydarzenia grozi aż półroczna przerwa od startów ze względów zdrowotnych.

Zobacz także: UFC 256: Figueiredo vs Moreno – wyniki gali

Pełna lista zawieszeń medycznych przedstawia się następująco:

Deiveson Figueiredo: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (kontuzja prawego mięśnia bicepsa oraz możliwe złamanie prawego małego palca), przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Brandon Moreno: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (możliwa kontuzja lewego barku oraz lewego przedramienia), przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Tony Ferguson: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (możliwa kontuzja lewego łokcia), przymusowe zawieszenie na 45 dni, bez kontaktu przez 30 dni.

Charles Oliveira: przymusowe zawieszenie na 30 dni, bez kontaktu przez 21 dni (rozcięcie lewego łuku brwiowego).

Mackenzie Dern: zawieszona na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (kontuzja lewej ręki oraz możliwe złamanie nosa), przymusowe zawieszenie na 45 dni, bez kontaktu przez 30 dni.

Virna Jandiroba: przymusowe zawieszenie na 30 dni, bez kontaktu przez 21 dni.

Ronaldo „Jacare” Souza: przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Junior dos Santos: przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Cub Swanson: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (kontuzja prawej ręki) przymusowe zawieszenie na 30 dni, bez kontaktu przez 21 dni.

Daniel Pineda: przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Renato Moicano: przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Billy Quarantillo: przymusowe zawieszenie na 45 dni, bez kontaktu przez 21 dni (uraz  lewego oka).

Sam Hughes: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (uraz lewego oka), przymusowe zawieszenie na 45 dni, bez kontaktu przez 30 dni.

Peter Barrett: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (kontuzja prawego kolana), przymusowe zawieszenie na 30 dni, bez kontaktu przez 21 dni.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.