Ostatnia numerowana gala amerykańskiej organizacji w bieżącym roku odbyła się 12 grudnia, czyli w miniony weekend. Teraz okazuje się, że siedmiorgu bohaterom tego wydarzenia grozi aż półroczna przerwa od startów ze względów zdrowotnych.

Zobacz także: UFC 256: Figueiredo vs Moreno – wyniki gali

Pełna lista zawieszeń medycznych przedstawia się następująco:

Deiveson Figueiredo: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (kontuzja prawego mięśnia bicepsa oraz możliwe złamanie prawego małego palca), przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Brandon Moreno: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (możliwa kontuzja lewego barku oraz lewego przedramienia), przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Tony Ferguson: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (możliwa kontuzja lewego łokcia), przymusowe zawieszenie na 45 dni, bez kontaktu przez 30 dni.

Charles Oliveira: przymusowe zawieszenie na 30 dni, bez kontaktu przez 21 dni (rozcięcie lewego łuku brwiowego).

Mackenzie Dern: zawieszona na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (kontuzja lewej ręki oraz możliwe złamanie nosa), przymusowe zawieszenie na 45 dni, bez kontaktu przez 30 dni.

Virna Jandiroba: przymusowe zawieszenie na 30 dni, bez kontaktu przez 21 dni.

Ronaldo „Jacare” Souza: przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Junior dos Santos: przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Cub Swanson: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (kontuzja prawej ręki) przymusowe zawieszenie na 30 dni, bez kontaktu przez 21 dni.

Daniel Pineda: przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Renato Moicano: przymusowe zawieszenie na 60 dni, bez kontaktu przez 45 dni.

Billy Quarantillo: przymusowe zawieszenie na 45 dni, bez kontaktu przez 21 dni (uraz  lewego oka).

Sam Hughes: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (uraz lewego oka), przymusowe zawieszenie na 45 dni, bez kontaktu przez 30 dni.

Peter Barrett: zawieszony na 180 dni, alternatywą dopuszczenie przez lekarza (kontuzja prawego kolana), przymusowe zawieszenie na 30 dni, bez kontaktu przez 21 dni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.