David Zawada oficjalnie nie ma zaplanowanej następnej konfrontacji, lecz od niedawna przebywa na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Popularny „Sagat” ma okazję szlifować swoje umiejętności w klubie American Top Team. Niewykluczone, że jest coś na rzeczy odnośnie jego kolejnego występu w UFC i może wkrótce poznamy pierwsze szczegóły.

Doskonale znany polskiej publiczności 30–latek udostępnił ostatnio w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało zrobione po jednym z treningów prowadzonych przez legendarnego Mike’a Browna. Podczas jednostki dzielił matę między innymi z czołowymi zawodnikami Bellatora, Sabahem Homasim oraz Yaroslavem Amosovem.

Zawada z największą organizacją MMA na świecie jest związany od 2018 roku. Pod jej szyldem stoczył dotychczas cztery walki. Po przegranych starciach z Dannym Robertsem oraz Li Jingliangiem, które podejmował w zastępstwie, pokonał Abubakara Nurmagomedova przez poddanie w pierwszej rundzie. Ostatni raz w oktagonie był widziany w styczniu, kiedy to na pełnym dystansie musiał uznać wyższość Ramazana Emeeva.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Light Heavyweight

3,439 komentarzy 6,651 polubień

Ten w szarej koszulce to stary Danki z uefce.

Odpowiedz 1 Like