Menadżer Khamzata Chimaeva, Ali Abdelaziz, bardzo wierzy w swojego podopiecznego. „Borz”, który do swoich walk przygotowuje się w Szwecji w Allstars, po szybkich wygranych w UFC dostanie pojedynek z czołówką kategorii półsredniej. Chimaev na styczniowej gali zmierzy się z Leonem Edwardsem. Abdelaziz na swoim profilu na Twitterze zapowiedział, że zawodnik jest w świetnej formie, a jego walka nie potrwa dłużej niż 2 rundy.

Następna walka Khamzata Chimaeva nie potrwa dłużej niż 2 rundy. Za rzeczy, które robi sparingpartnerom w Allstars powinien iść do więzienia!

Chimaev (9-0 MMA) ma zaplanowaną walkę w styczniu z Leonem Edwardsem, lecz zawodnik znany jest z tego, że akceptuje pojedynki z krótkim wyprzedzeniem. „Borz” wygrał trzy pojedynki w UFC w 66 dni. W ostatnim starciu potrzebował tylko 17 sekund, aby w kategorii średniej znokautować Geralda Meerschaerta. Zawodnik miał zmierzyć się 19 grudnia z Anglikiem, lecz z powodu zachorowania przeciwnika walka musiała zostać przesunięta. Teraz walka planowana jest na 20 stycznia na „Fight Island” w Abu Dhabi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.