Już niedługo YouTuberzy mogą walczyć nie tylko w organizacjach walk celebrytów. Logan Paul, czyli jeden z największych twórców na platformie YouTube, wyraził zainteresowanie angażem w czołowej organizacji, Bellator MMA. 24-latek podczas jednego z wywiadów nawoływał do prezydenta BMMA, Scotta Cokera, o spotkanie.

Kochamy Cię Scott! Spotkajmy się.

Mówi się, że Paul miałby zawalczyć z innym YouTuberem, byłym rywalem Wojtka Goli, JMX’em.

Jeśli pieniądze się będą zgadzać, mogę zawalczyć z JMX’em. DAZN, postawię sprawę jasno. Potrzebuję gruby czek, naprawdę gruby – kilka milionów dolarów. Jeśli chodzi o rywala – może to być JMX, może to być ktoś lepszy od niego… Byle przyniósł ze sobą tyle fanów i widzów co ja. Taką walką byłbym podekscytowany.

Prezydent organizacji Bellator MMA wyraził zainteresowanie spotkaniem z Loganem Paulem, o czym dał znać na swoim profilu na Twitterze.

Jeśli jesteś w Miami na weekend z Super Bowl, daj mi znać.

Paul ma na swoim koncie walkę w boksie. Przegrał przez niejednogłośną decyzję z innym YouTuberem, KSI. Amerykanin w przeszłości wielokrotnie wspominał, że ma doświadczenie w zapasach i byłby zainteresowany potencjalną walką w klatce MMA. W Bellator MMA zatrudniono m.in. Jake’a Hagera, czyli byłego zapaśnika WWE czy gwiazdę rugby, Jamesa Haskella.

W organizacji występuje także od jakiegoś czasu gwiazda reality show, Aaron Chalmers. Ten od razu zapytał o pojedynek z Loganem Paulem.

Jeśli chcecie zobaczyć mnie i Logana Paula w klatce Bellator MMA, dajcie znać o tym szefowi organizacji.

Paul na swoim Instagramie ma ponad 17 milionów fanów oraz ponad 20 milionów subskrypcji na YouTube. Z pewnością mógłby on zapewnić organizacji Bellator MMA sporą oglądalność oraz przyciągnięcie przed telewizory innych fanów niż klasyczni kibice MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.