Yordenis Ugas oraz Manny Pacquiao w sobotni wieczór stoczą pojedynek w Las Vegas na szczycie wagi półśredniej. Obaj pięściarza dotarli już do hoteli i są gotowi na starcie.

Mistrz WBA wagi półśredniej — Yordenis Ugas ma nadzieje, że odeśle popularnego Manny’ego Pacquiao na emeryturę. Kubańczyk w ostatniej chwili podjął się ciężkiego boju z Filipińczykiem, ponieważ pierwotny rywal Pacquiao doznał poważnej kontuzji.

To będzie wspaniała walka, zobaczycie w niej wiele fenomenalnych akcji — mówi Ugas po przyjeździe dla FightHype — nie mogę doczekać się walki. Wiele dla mnie znaczy bój z legendą i zapewniam, że Manny walczy po raz ostatni z kimś mocnym.

Przygotowania były naprawdę ciężkie i zacząłem je kilka miesięcy temu, ponieważ i tak szykowałem się do obrony pasa. Dam z siebie wszystko i wygram.

Kibice w Polsce mogą obejrzeć sobotni pojedynek na antenach Polsatu Sport. Transmisja odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 3:00. Sam Pacquiao po przyjeździe nie udzielił jeszcze wywiadu, jednak w sieci opublikował film ze swoich przygotowań.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.