Podczas gali UFC 259, która odbędzie się 6 marca, dojdzie do bardzo długo wyczekiwanego starcia o tytuł mistrzowski wagi koguciej pomiędzy Petrem Yanem i Aljamainem Sterlingiem. Popularny „No Mercy” udzielił ostatnio wywiadu dla portalu MMA Fighting, w którym wypowiedział się na temat nadchodzącego pojedynku.

Nie wiem, na co Sterling liczy. Myśli, że tak po prostu wykorzysta swoje jiu-jitsu? Przygotowuję się z czarnymi pasami, więc dla mnie to nie jest problem. Trenuję po to, żeby go złamać i zniszczyć. Jestem zdeterminowany, aby udowodnić, że zasługuję na bycie mistrzem. Będę bronił tego pasa przez długi czas.

Jestem silny psychicznie. Nie mam wątpliwości, że pokonam go w każdej płaszczyźnie. Wierzę, że to się wydarzy. Muszę być po prostu skupiony i zachować zimną krew, aby zwyciężyć.

27–letni Rosjanin we wspomnianej rozmowie wyśmiał również najbliższego oponenta, gdyż ten nie jest już tak aktywny w sferze mediów społecznościowych jak wcześniej.

Yan (MMA 15-1) z największą organizacją na świecie jest związany od połowy 2018 roku. Dotychczas pod jej szyldem zaliczył siedem występów. Ostatni raz w oktagonie był widziany na gali z numerem 251, gdzie znokautował legendarnego Jose Aldo i tym samym zdobył pas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.