Greg Hardy wróci prawdopodobnie do oktagonu UFC na sierpniowej gali PPV. Jak donosi Combate, „Prince of War” ma zmierzyć się na UFC 252 z Khalilem Rountree. Gala odbędzie się 15 sierpnia 2020 roku. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie trzecie starcie Daniela Cormiera ze Stipe Miociciem.

Hardy (6-2, 1 NC MMA) wrócił na zwycięskie tory na gali UFC 249, kiedy to pokonał Yorgana de Castro. Reprezentant „American Top Team” wchodził wtedy do walki po porażce z weteranem klatek MMA, Alexandrem Volkovem. Zawodnik ma na swoim koncie 6 walk w UFC, a jego bilans walk wynosi 3-2, 1 NC.

Rountree (8-4, 1 NC MMA) przegrał w ostatniej walce z Ionem Cutelabą na gali UFC w Danii. W czterech ostatnich pojedynkach jego bilans wynosi 2-2. Reprezentant USA wygrywał z m.in. Gokhanem Sakim czy Erykiem Andersem.

Update:

Rountree zdementował informację o walce z Hardym mówiąc, że rzeczywiście dostał ofertę takiej walki ale nie podpisał na nią kontraktu. Według zawodnika, nie jest on nawet pewien czy będzie mógł opuścić Tajlandię w której obecnie przebywa i czy chce przejść do wagi ciężkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.