Krystian „Tyson” Kuźma triumfatorem pierwszego turnieju bokserskiego na gołe pięści w Polsce! Kuźma pokonał Michała „Kickboxera” Bławdziewicza przez TKO w trzeciej rundzie finału na gali GROMDA.

Na początku pojedynku „Tyson” kilkukrotnie wyprowadził zamaszysty cios sierpowy w kierunku rywala, ale jego pierwsze ataki nie dochodziły do szczęki „Kickboxera”. Bławdziewicz walczył z plecami blisko lin i wyczekiwał na okazję do skontrowania agresywnego Kuźmy. Michał przyjmował kolejne uderzenia „Tysona” na swoje barki. Pierwsza runda dobiegła końca.

Krystian „Tyson” Kuźma po raz pierwszy dzisiejszego wieczoru wyszedł do drugiej odsłony. „Tyson” nieustannie wywierał presję i starał się zamykać przeciwnika w narożniku. „Kickboxer” był nastawiony na walkę z kontry i spokojnie wyczekiwał na odpowiedni moment do ataku. Bławdziewicz dobrze blokował uderzenia „Tysona”, który podkręcił tempo, ale nie był w stanie wyrządzić większej krzywdy „Kickboxerowi”. Po drugiej rundzie Kuźma schodził do narożnika z głębokim rozcięciem i opuchlizną na twarzy.

„Tyson” nie zmieniał nastawienia, od pierwszych sekund trzeciej odsłony ruszył agresywnie do przodu i zepchnął Michała do defensywy. Krystian poszedł na całość i serią szalonych ciosów posłał „Kickboxera” na deski! Bławdziewicz nie był w stanie kontynuować walki i „Tyson” zwyciężył przez TKO w trzeciej rundzie finałowego starcia.

„Tyson” odniósł trzy zwycięstwa na dzisiejszej gali GROMDA i wygrał pierwszy 8-osobowy turniej na gołe pięści. W ćwierćfinale szybko pokonał Piotra „Capo” Półchłopka, a w półfinale ciężko znokautował Łukasza „Brodacza” Załuskę. Tym samym Kuźma stanie przed szansą na wygranie 100 tysięcy złotych w wielkim finale na gali GROMDA 3.

Pełne wyniki gali GROMDA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.