roberto soldić

Organizacja KSW opublikowała materiał, w którym przypomina wszystkie skończenia walk przed czasem w wykonaniu Roberto Soldicia.

Roberto Soldić, mistrz KSW wagi półśredniej, w swoim kolejnym boju chce zdobyć pas wagi średniej, którego będzie bronił Mamed Khalidov. Przed nadchodzącym starciem Roberto organizacja KSW przypomniała fanom wszystkie nokauty w okrągłej klatce, jakie mistrz zafundował swoim rywalom.

Roberto Soldić jest uważany za jednego z najniebezpieczniejszych zawodników w Europie. Na swoją renomę zapracował fenomenalnymi zwycięstwami, które najczęściej dopisywał do rekordu po spektakularnym znokautowaniu przeciwników. Już w pierwszym starciu dla KSW, 22-letni ówcześnie Chorwat, zmierzył się z Borysem Mańkowskim i zupełnie zdemolował panującego mistrza. „Robocop” zdobył pas i został drugim najmłodszym czempionem w dziejach organizacji KSW. Reprezentant UFD Gym wejdzie do klatki będąc na fali 6 zwycięstw z rzędu, a pięć z tych wygranych bojów kończył przez nokaut, trzykrotnie w pierwszej odsłonie. W całej swojej karierze Soldić 16 razy odprawiał przeciwników za pomocą uderzeń i kopnięć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

W
WsiowySmieszek

Maximum FC
Bantamweight

1,422 komentarzy 2,929 polubień

<głosem kasty> Robeeert "USADA" Sooooooooooooldiiiiiiiiic!!!!

Ale będzie ciężkie bicie czeczena. Pięknie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,883 komentarzy 112,404 polubień

UUUuuuuuuuuuuuułłłłłłłłłłłłłłłłłłŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! Spoiler content hidden.

Odpowiedz polub