karolina kowalkiewicz jan błachowicz

Karolina Kowalkiewicz jest przekonana, że Jan Błachowicz odzyska pas mistrzowski wagi półciężkiej organizacji UFC.

Jan Błachowicz w swoim ostatnim boju przegrał z Gloverem Teixeirą i utracił mistrzowski tytuł. Jan nie kryje, że chciałby odzyskać pas, a Karolina Kowalkiewicz, była pretendentka do pasa wagi słomkowej, wierzy, że Błachowicz tego dokona. Będąc gościem Magazynu Sportowego w Radiu Dla Ciebie Karolina została zapytana o to, czy Jan odzyska pas i odpowiedziała:

Oczywiście, że tak. Janek już to kiedyś udowodnił. Miał kilka przegranych w UFC. Wszyscy spisywali go na straty i mówili, że zaraz wyleci z organizacji i został mistrzem. Wróci i w dodatku na sam szczyt, jestem tego pewna.

Jan Błachowicz jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji kręgosłupa, która wyeliminowała go z zaplanowanej walki z Aleksandarem Rakiciem. Jan szybko jednak wraca do zdrowia i zapowiada, że na początku marca chce ponownie rozpocząć mocne treningi.

Niedawno Błachowicz przyznał, że ma już wyznaczony nowy termin walki. Starcie to jednak nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone przez UFC.

Ostatnia przegrana Jana przerwała serię pięciu zwycięstw Polaka. Mistrz w swoim przedostatnim boju zmierzył się z Israelem Adesanyą i rozbił go na pełnym dystansie. Była to pierwsze obrona Błachowicza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.