Szymon Szynkiewicz uzupełnia skład półfinałów turnieju walk na gołe pięści WOTORE 3. „Shrek” awansował do dalszej fazy po zwycięstwie z Arkadiuszem „Rooneyem” Jędraczką przez poddanie.

Szynkiewicz ruszył do przodu, zawodnicy znaleźli się w parterze, ale według nowych zasad już po chwili pasywności akcja wróciła do stójki. Szynkiewicz ponownie znalazł się na górze i tym razem zdążył zadać więcej ciosów na głowę i korpus swojego przeciwnika. W końcu jednak sędzia ponownie musiał upomnieć i podnieść obu wojowników. Po krótkiej wymianie w stójce, Szymon po raz trzeci wylądował w gardzie rywala, gdzie zaatakował skuteczną dźwignią na nogę. „Rooney” odklepał taktarova i pożegnał się z udziałem w turnieju.

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.