Drugie błyskawiczne zwycięstwo Szymona Szynkiewicza w turnieju WOTORE 3! „Shrek” w swoim półfinałowym starciu poddał skrętówką Piotra „Grubego” Więcławskiego.

Więcławski ruszył agresywnie po rozpoczęciu walki, nie udało mu się jednak ustrzelić swojego przeciwnika żadnym nokautującym ciosem. Szynkiewicz poszedł po obalenie i zawodnicy trafili do parteru. „Gruby” nieskutecznie szukał gilotyny, natomiast „Shrek” w świetnym stylu przejął nogę rywala i zapiął skrętówkę! Szynkiewicz w finale turnieju WOTORE 3 o 50 tysięcy złotych.

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.