Krzysztof „Rambo” Waczyński został pierwszym półfinalistą turnieju walk na gołe pięści WOTORE 3. Waczyński pokonał Krystiana „Crisa” Machnika przez techniczny nokaut po ciosach w parterze.

Zawodnicy na samym początku ruszyli na otwartą wymianę ciosów, co skończyło się upadkiem poza arenę. Waczyński lepiej wyszedł z kolejnej akcji, Machnik upadł i został zasypany gradem uderzeń ze strony „Rambo”. Po kolejnym wypadnięciu walka została wznowiona w stójce. „Cris” nie trafił Waczyńskiego, przewrócił się na matę i zmęczony czekał na ruch rywala. Krzysztof przeszedł do zdecydowanej ofensywy, obił Machnika w parterze i sędzia ringowy ostatecznie przerwał pojedynek.

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.