Michał Pasternak został pierwszym mistrzem organizacji walk na gołe pięści WOTORE! W pojedynku o pas mistrzowski podczas gali WOTORE 3 „Wampir” pokonał Marka Samociuka.

Pierwsze celne uderzenia w pojedynku wyprowadził Samociuk. Po kilkudziesięciu sekundach spokojnej potyczki w stójce Marek trafił wysokim kopnięciem czysto na głowę Pasternaka! Ten upadł na matę i rozpoczął walkę o przetrwanie. Samociuk doskoczył z kolejnymi ciosami, ale nie dał rady skończyć Michała już teraz. Akcja wróciła do stójki, gdzie Samociuk kontynuował skuteczne ataki. Zawodnicy będąc w zwarciu wypadli z areny. Michał przyjmował wiele uderzeń i był wypychany poza matę. Po ponad trzech minutach starcia Samociuk ruszył po obalenie, Pasternak szukał duszenia, ale Marek przytomnie uciekł poza arenę i pojedynek wrócił do stójki. Markowi zaczęło brakować już sił, Pasternak ponownie starał się zapiąć duszenie. Samociuk wyraźnie zwolnił, teraz to on wypadał z maty pod naporem Michała. „Wampir” trafił świetną kombinacją, Marek wycofał się i ponownie wypadł poza matę. Sędzia zainterweniował i Michał Pasternak został mistrzem!

Obaj zawodnicy są triumfatorami turniejów WOTORE 1 oraz WOTORE 2. Samociuk zwyciężył w pierwszej edycji, która odbyła się w styczniu, natomiast Pasternak zdobył główną nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych podczas majowego turnieju. Organizatorzy zestawili ze sobą Michała i Marka na WOTORE 3, w celu wyłonienia historycznego, pierwszego mistrza walk na gołe pięści.

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.