Już w najbliższą sobotę na gali WOTORE 3 dojdzie do walki o mistrzowski pas pomiędzy zwycięzcami dwóch pierwszych edycji. Triumfator inauguracyjnego turnieju Marek Samociuk zmierzy się z Michałem „WAMPIREM” Pasternakiem. Trener tego drugiego Mirosław Okniński nie ma wątpliwości, jak zakończy się pojedynek. – Wampir wypije twoją krew! Nawet czosnek ci nie pomoże – zapewnia kontrowersyjny szkoleniowiec z Akademii Sportów Walki Wilanów.

>>  <<<

Starcie niepokonanych w WOTORE Marka Samociuka (4-0) z Michałem „WAMPIREM” Pasternakiem (3-0) będzie pojedynkiem wieczoru oraz główną atrakcją gali WOTORE 3, która odbędzie się w sobotę 19 września w Alvernia Studios w Alwerni. Zwycięzca zostanie pierwszym czempionem w historii organizacji, która na początku 2020 roku sprowadziła do Polski walki na gołe pięści.

Faworytem jest znacznie bardziej doświadczony Pasternak (36 lat, zawodowy rekord MMA 14-5). Młodszy o ponad dekadę Samociuk dowiódł jednak, że nie pęka pod presją i zawsze szuka drogi do zwycięstwa. Pojedynki na gołe pięści rządzą się swoimi prawami i nie można przewidzieć, jak potoczy się walka na nowych, ulepszonych zasadach WOTORE, które dopuszczają m.in. uderzenia głową w parterze i stójce, stompy i kolana w parterze oraz tylko aktywny parter dążący do zakończenia walki (bez stabilizacji pozycji). Zadecydować mogą więc charakter, siła i odporność.

– Mam złą wiadomość dla Marka. Nocą przyjdzie wampir i wypije twoją krew. Nic z tym nie zrobisz. Nawet czosnek ci nie pomoże. Będziesz leżał, będziesz bity i będziesz płakał! – zapewnia trener Mirosław Okniński.

Gala WOTORE 3 odbędzie się 19 września w Alvernia Studios w Alwerni. Transmisja tylko w PPV (19,99 PLN) na . Bilety są dostępne na stronie .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.