Jedna z pierwszych informacji o trzeciej gali WOTORE przyniosła sporo ciekawych wiadomości dotyczących najbliższej edycji. Wydarzenie odbędzie się 19 września, a jedną z głównych walk będzie starcie Karola „King Konga” Grzesiuka z Damianem „Małym” Burym.

Mierzący 200 cm wzrostu i ważący 132 kg Grzesiuk wystąpił na drugiej gali WOTORE. W ćwierćfinale pokonał przez techniczny nokaut Piotra Kurowskiego, jednak w półfinale przegrał przez poddanie z Kacprem Miklaszem.

Mierzący dokładnie tyle samo, co jego kolejny przeciwnik, a ważący zaledwie jeden kilogram więcej Bury, na drugiej gali WOTORE dwukrotnie wyszedł na arenę. W ćwierćfinale przegrał z Michałem Pasternakiem przez techniczny nokaut. W półfinale zastąpił kontuzjowanego uczestnika turnieju, jednak ponownie przegrał z Pasternakiem, tym razem przez poddanie.

O ciekawej wiadomości poinformowali organizatorzy w komentarzu pod ogłoszeniem walki Grzesiuka z Burym. Można z niej wywnioskować, że podczas WOTORE 3 starcia odbędą się w nowej formule.

„O zmienionych zasadach, dzięki którym walki będą bardziej atrakcyjne, powiemy już za chwilę! KING KONG i MAŁY je znają i zgodzili się. Walki będą toczyły się w stójce”

Szczegóły dotyczące zmiany zasad poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.