Ważący 133 kilogramy Karol „King Kong” Grzesiuk pokonał niewiele lżejszego Damiana „Małego” Burego w superwalce na gołe pięści podczas gali WOTORE 3!

Pojedynek potrwał zaledwie kilkadziesiąt sekund. Po krótkiej wymianie mocnych ciosów w stójce, inicjatywę przejął Grzesiuk. „King Kong” dopadł Burego w parterze i zasypał go gradem ciosów z górnej pozycji. Sędzia ringowy został zmuszony do interwencji i Karol Grzesiuk mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Błyskawiczne starcie najcięższych zawodników dzisiejszej gali WOTORE 3.

PEŁNE WYNIKI GALI WOTORE 3

WOTORE to pierwsza organizacja walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy toczą pojedynki na arenie o wymiarach 9×9 metrów, podczas których dozwolone są uderzenia gołymi pięściami, łokciami, kolanami oraz głową. Wojownicy mogą stosować także obalenia, dźwignie i duszenia, ale w przypadku braku aktywności w parterze, akcja jest przenoszona do stójki już po okołu 20 sekundach. Podczas wydarzeń WOTORE nie obowiązują żadne kategorie wagowe, a sama walka jest nielimitowana czasowo. Główną nagrodą za zwycięstwo w turnieju jest 50 tysięcy złotych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.