W walce wieczoru gali z numerem 257, która odbędzie się 23 stycznia na Yas Island w Abu Zabi, dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Conorem McGregorem i Dustinem Poirierem. Największa organizacja na świecie postanowiła podgrzać atmosferę przed zbliżającym się wydarzeniem, przypominając pierwszy pojedynek tych zawodników.

Doszło do niego aż sześć lat temu na UFC 178 w limicie kategorii piórkowej. Wówczas zwycięską ręką wyszedł popularny „Notorious”, który znokautował swojego oponenta już w pierwszej rundzie.

21 KOMENTARZE

 1. Poirer to powienien wygrać, duży progres w stójce od czasu tamtej porażki i walki z topem podczas gdy McGregor był na "emeryturze"

 2. Poirer to powienien wygrać, duży progres w stójce od czasu tamtej porażki i walki z topem podczas gdy McGregor był na "emeryturze"

  Dustin jest za grzeczny do mma, powinien zostać jakimś ministrantem czy kimś, konor go zje

 3. Domy na Dustina!!! Rudy teraz będzie pozował na pokornego nie będzie trash talku przez co Dustin się nie spali. Chłodna głowa , doświadczenie i pozamiata skrzata rudego . 2rudny przetrwa i rudy zacznie oddychać rękawami

 4. O to, to trzeba zapytać eksperta Juniora dos Santosa.

  Tfu na juniora dos santosa, zamienia się powoli w takiego płaczka hunta. Zaniedlugo zacznie ludzi pozywać ze go bija w klatce

 5. Bedziesz w kartonie mieszkal:lol:

  Po walce astrologowie ogłoszą, że liczba bezdomnych wzrosnie

  Pozdrawiam :baldwinwhiskey:

 6. Ale ci wszyscy fanboy'e Rudego się pochowali po dziurach.  Dupy cicho, Rudy obskoczyl piękny wpierdol.

  Ps. Jeszcze tylko tydzień pierdolenia na forum i wszystko wróci do normy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.