Khabib Nurmagomedov ma dość rozmów na temat Conora McGregora. Aktualny mistrz kategorii lekkiej, który na zbliżającej się gali UFC 254 zmierzy się z Justinem Gaethje, podczas wywiadu ze specjalistami ESPN dał upust swojej irytacji, kiedy w dosadnych słowach zakończył dyskusję o Irlandczyku. Kolorytu całej sytuacji dodaje to, że Stephen A. Smith znany jest jako specjalista ESPN, który wywołuje wiele kontrowersji wśród oglądających. Zobaczcie poniżej fragment tej rozmowy, która podczas transmisji była cenzurowana.

Smith: Mówisz, że chcesz nowego rywala, rozumiem to, ale szczególnie w MMA mówi się o tym, że zawodnicy dają fanom to co chcą zobaczyć. W tamtym tygodniu powiedziałem, że nie chcesz bić się z kimś jak Conor McGregor dlatego, że go nie lubisz. Myślisz, że kolejna walka z nim dałaby mu uwagę, na którą według ciebie on nie zasługuje. Jak prawdziwe jest to stwierdzenie?

Khabib: W tym momencie nie chcę mi się nawet gadać o tym gównie!

https://youtube.com/watch?v=3S02Tu-1E8E

Obaj panowie walczyli ze sobą w październiku 2018 roku na UFC 229, kiedy to Rosjanin poddał McGregora w czwartej rundzie pojedynku. Cały świat MMA wie, że obaj panowie nie darzą się sympatią, a sam Irlandczyk cały czas wierzy, że uda mu się doprowadzić do rewanżu z Nurmagomedovem. Teraz McGregor ma zmierzyć się z Dustinem Poirierem na styczniowej gali UFC. Jeśli chodzi o Khabiba, ten będzie bronił tytułu mistrzowskiego kategorii lekkiej jeszcze w październiku. 24 października na UFC 254 zmierzy się z Justinem Gaethje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.