Hafthor Bjornsson, który przez większość sportowej kariery kojarzony jest z serialem ”Gra o Tron” oraz zawodami Strongman, zyskuje kolejne doświadczenie w sportach walki. Tym razem trenował z mocnym Gunnarem Nelsonem.

Sportowcy pochodzący z Islandii — Gunnar Nelson oraz Hafthor Bjornsson spotkali się na sali treningowej. Obu panów dzieli ogromna różnica wagowa, jednak nie przeszkodziło im to we wspólnym treningu. Na kanale Strongmana, ale także amatorskiego pięściarza — Bjornssona zostało opublikowane wideo z pojedynku grapplingowego.

Hafthor Bjornsson na chwilę obecną przygotowuje się do starcia z Eddie Hallem, które odbiło się ogromnym echem w internecie. Ich rywalizacja na scenie ciężarów w końcu zostanie zwieńczona w ringu. Islandczyk do tej walki stracił wiele kilogramów. Teraz waży około 155 kilogramów, jednak zapowiada, że ciągle będzie starał się zgubić wagę, aby wzmocnić swoją kondycję.

Od dawna czekałem na takie starcie. Chciałem sprawdzić, czy rzeczywiście nie mam absolutnych szans w starciu grapplingowym z Gunnarem. Ciekawiło mnie to, czy technika i doświadczenie przebije masę ciała i siłę.

Jeżeli chodzi o Gunnara Nelsona, to ten jako zawodnik UFC może pochwalić się czarnym pasem Jiu-Jitsu oraz wygranymi zawodami ADCC (Abu Dhabi Combat Club). Na razie nie wiadomo, kiedy powróci do oktagonu UFC po porażce z Gilbertem Burnsem. Za kilka miesięcy minie dwa lata, odkąd Nelson był widziany w klatce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Benny

Brutaal
Light Heavyweight

599 komentarzy 1,047 polubień

ja pierdziele co się dzieje z tym Gunnarem? niedługo 2 lata od ostatniej walki a tu nic, jak się kula z Biornssonem to raczej żadnych dużych kontuzji nie ma, lubie gościa i mam nadzieje że jeszcze troche powalczy

Odpowiedz 1 Like

Miskatonic

UFC
Heavyweight

18,514 komentarzy 68,848 polubień

Takie nadzieje pokładałem w Gunnim :sad2:

Odpowiedz polub

ermine

BAMMA
Heavyweight

1,030 komentarzy 3,395 polubień

Conor robił tego grubasa zanim to było modne

Odpowiedz 1 Like