Nietypowy trening mistrza wagi lekkiej. Serwis BTSports opublikował właśnie nagranie pływającego Khabiba Nurmagomedova (MMA 28-0). Nie jest to jednak zwykły trening pływania kraulem. Dagestańczyk walczy z bardzo silnym prądem rzecznym.

How do you stay sharp? @Khabib „the Eagle” Nurmagomedov takes on raging river currents.

Publiée par sur Lundi 14 octobre 2019

Tego typu aktywność fizyczna jest częstym elementem treningu zawodowców. Podczas pływania działają praktycznie wszystkie partie mięśni. To świetny sposób na poprawienie swojej wydolności oraz ogólnej kondycji. Najczęściej dzieje się to jednak w kontrolowanych warunkach, np. na basenie. Khabib jak widać, wybrał niebezpieczną i rwącą rzekę.

Nurmagomedov w ostatniej walce pokonał Dustina Poiriera (MMA 25-6, 1NC). Obronił tym samym tytuł i unifikował pas, gdyż Poirier był mistrzem tymczasowym. Teraz Khabib czeka na wyłonienie kolejnego pretendenta. Choć naturalnym kandydatem jest Tony Ferguson (MMA 25-3), to za kulisami mówi się także o rewanżowej walce z Conorem McGregorem (MMA 21-4) w Rosji.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.