Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz

Jan Błachowicz podczas UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho zrewanżował się Coreyowi Andersonowi i zbliżył się do walki o pas wagi półciężkiej. Polak dzięki piekielnemu prawemu sierpowi posłał Coreya na deski, a wszystko zakończył odcinającym młotkiem. W tym momencie nie tylko fanom towarzyszyły wielkie emocje, poniżej możecie zobaczyć reakcję Łukasza Jurkowskiego oraz Andrzeja Janisza na nokaut Błachowicza na antenach Polsatu.

View this post on Instagram

🔊🔊🔊 #LegendaryPolishPower #ufc

A post shared by Jan Blachowicz (@janblachowicz) on

Nie ma się co dziwić emocjom duetowi Jurasa i Janisza. Łukasz od lat zna Jana i często razem trenują, co więcej zawodnicy zazwyczaj wspierają się w narożnikach podczas walki. W dodatku siostra Łukasza to najbliższa osoba Błachowicza. Z kolei komentator – Andrzej Janisz od lat bacznie przygląda się karierze ”Cieszyńskiego Księcia” począwszy od KSW aż po UFC.

7 KOMENTARZE

  1. Kurwa jak mozna Janisza lubic tego nigdy nie zrozumiem.

    Ja go lubie. Bo często komentuje do rzeczy i jako zawodowiec/radiowiewc robi to inaczej niż amatorzy a jednocześnie  zna się na tym sporcie i generalnie sportach uderzanych.

  2. Kurwa jak mozna Janisza lubic tego nigdy nie zrozumiem.

    Jak można Mostowiaka lubić? To jest pytanie. Niezgłębiona tajemnica popularności dzbana. Chociaż dziś w internetach i przestrzeni najpopularniejsi  są ekshibicjoniści i ludzie tworzący wszelkiej maści gownokontent. Wejdź na kartę na czasie YouTube i zapłacz. Hrrrr tfu !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.