Do kuriozalnej sytuacji doszło na gali GMC 18 w Niemczech. Omer Solmaz (8-1) w walce wieczoru pokonał Felixa Schiffahrta (4-1), jednak wydarzenia sprzed oficjalnego zakończenia wywołały sporą kontrowersję.

Aktualny mistrz kategorii piórkowej rozbijał w parterze swojego przeciwnika. Jednostronny pojedynek chcieli zakończyć trenerzy Schiffahrta, którzy w pewnym momencie rzucili biały ręcznik chcąc poddać starcie. Tego jednak nie zauważył sędzia, na co szybko zareagował narożnik Schiffahrta, wskakując do klatki. Resztę tego zdarzenia zobaczcie sami:

32 KOMENTARZE

 1. Jeszcze brakuje, żeby darli mordy allah snackbar i walili z kałachów w powietrze. Choć może po prostu się to nie nagrało.

 2. Ależ festyn, polskie federacje mogą się uczyć. (:

  Co za bzdury. To u nas włodarz wchodzi do klatki w przerwie między rundami i przypomina o ustaleniach. To u nas wpada po walce Git i leje na cytrynę zwycięzcę walki. A Pan mówisz, że mamy się uczyć? Get real.

 3. Po prostu źle rzucił ręcznik, mógł wyjebac cały koc ręczników, może któryś by padł koło sędziego który był skupiony na walce :fjedzia:

 4. khabiba tam nie było?

  Był ale niestety napierdalał w pojedynkę 74 pijanych irlandczyków na trybunach dlatego nie ma go na nagraniu

 5. Widząc tyle ludzi w klatce az sie rozmarzylem o takim royal rumble chociaz to w sumie bardziej batlle royale, wrzucic 40 chlopa i ten ktory ostatni zostanie w srodku wygrywa

 6. Co za bzdury. To u nas włodarz wchodzi do klatki w przerwie między rundami i przypomina o ustaleniach. To u nas wpada po walce Git i leje na cytrynę zwycięzcę walki. A Pan mówisz, że mamy się uczyć? Get real.

  Panie Maćku (że tak się spoufalę), 100% racji. Mój post to przejęzyczenie. Oczywiście miałem na myśli to, że oni mogą się uczyć od naszych organizacji.

  Edysia:

  Czasem po prostu zapominam, żeby się przelogować.

  Wie Pan jak jest…

 7. Który cyrk, potwórzy/przebije ten rekord, jako pierwszy, KRS1 czy FEN? Kawulski i Jóźwiak, nie odpuszczą, takiej okazji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.