Saul 'Canelo’ Alvarez oraz Caleb Palnt już w sobotę stoczą pojedynek, który przejdzie do historii wagi super średniej. Tego wieczoru zostanie wyłoniony niekwestionowany mistrz i zgranie on cztery pasy mistrzowskie: WBC, WBA, WBO oraz IBF. Wydarzenie odbędzie się w Las Vegas.

Czas na wielkie starcie w kategorii super średniej. Saul 'Canelo’ Alvarez zgodnie z obietnicą doprowadzi do kolejnej unifikacji pasów, tym razem będzie mierzyć się z Calebem Plantem, który jest posiadaczem tytułu IBF. Pojedynek został zaplanowany na 12 rund i dostępny jest za pośrednictwem PPV. Popularny 'Canelo’ przed pojedynkiem jest ogromnym faworytem i prawie nikt nie daje szans Amerykaninowi na zwycięstwo. Obaj panowie zameldowali się już w Las Vegas, a przed nimi pozostały obowiązki medialne oraz ważenie, zanim dojdzie do walki.

Zwycięstwo wiele dla mnie znaczy, dla całej mojej kariery to duży krok — powiedział  Alavarez po przyjeździe — to właśnie dlatego tutaj jestem, chcę tworzyć historię w boksie. Moje umiejętności pokażą, do czego jestem zdolny.

Całe moje życie to boks — mówi Plant — poświęciłem wiele dla tego sportu. Cieszę się, że jestem w tym miejscu. Przyjechaliśmy po to, aby zgarnąć wszystkie tytuły.

 

Saul po ewentualnym zwycięstwie nad Plantem zapewne będzie chciał podbić wagę półciężką. Interesuje go starcie z Arturem Beterbievem oraz Dmitry Bivolem. Popularny Canelo obecnie posiada trzy pasy mistrzowskie kategorii super średniej. Ostatni bój Meksykanina zakończył się przed czasem, pokonał on groźnego Billy’ego Joe Saundersa i udowodnił, że jest najlepszym pięściarzem bez podziału na kategorie wagowe w boksie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,781 komentarzy 2,723 polubień


Saul 'Canelo' Alvarez oraz Caleb Palnt już w sobotę stoczą pojedynek, który przejdzie do historii wagi super średniej. Tego wieczoru zostanie wyłoniony niekwestionowany mistrz i zgranie on cztery pasy mistrzowskie: WBC, WBA, WBO oraz IBF. Wydarzenie odbędzie się w Las Vegas.

Czas na wielkie starcie w kategorii super średniej. Saul 'Canelo' Alvarez zgodnie z obietnicą doprowadzi do kolejnej unifikacji pasów, tym razem będzie mierzyć się z Calebem Plantem, który jest posiadaczem tytułu IBF. Pojedynek został zaplanowany na 12 rund i dostępny jest za pośrednictwem PPV. Popularny 'Canelo' przed pojedynkiem jest ogromnym faworytem i prawie nikt nie daje szans Amerykaninowi na zwycięstwo. Obaj panowie zameldowali się już w Las Vegas, a przed nimi pozostały obowiązki medialne oraz ważenie, zanim dojdzie do walki.

Zwycięstwo wiele dla mnie znaczy, dla całej mojej kariery to duży krok — powiedział Alavarez po przyjeździe — to właśnie dlatego tutaj jestem, chcę tworzyć historię w boksie. Moje umiejętności pokażą, do czego jestem zdolny.
Całe moje życie to boks — mówi Plant — poświęciłem wiele dla tego sportu. Cieszę się, że jestem w tym miejscu. Przyjechaliśmy po to, aby zgarnąć wszystkie tytuły.

Saul po ewentualnym zwycięstwie nad Plantem zapewne będzie chciał podbić wagę półciężką. Interesuje go starcie z Arturem Beterbievem oraz Dmitry Bivolem. Popularny Canelo obecnie posiada trzy pasy mistrzowskie kategorii super średniej. Ostatni bój Meksykanina zakończył się przed czasem, pokonał on groźnego Billy'ego Joe Saundersa i udowodnił, że jest najlepszym pięściarzem bez podziału na kategorie wagowe w boksie.

Odpowiedz polub

click to expand...