Pięściarz wagi superśredniej — Gabriel Rosado popisał się fenomenalnym nokautem na gali w El Paso. Popularny pięściarz znokautował Uzbeka — Bektemira Melikuzieva w trzeciej rundzie.

Gabriel Rosado w swoim dzisiejszym starciu miał ogromne problemy, aby cokolwiek zrobić Bektemirowi Melikuzievowi. Od samego początku boju Uzbek dewastował swojego rywala, był lepszy w każdym aspekcie, a w powietrzu wisiał nokaut na Rosado. Przed dwie pierwsze rundy Bektemir zadał mnóstwo ciosów, ale w końcu Gabriel odpalił potężną bombę. W trzeciej rundzie Amerykanin trafił kapitalnym prawym i było po wszystkim. Według komentatorów DAZN nokaut kwalifikuje się do jednego z najlepszych uderzeń 2021 roku.

Rosado, na ringach zawodowych mierzy się od 2006 roku i walczył z absolutną czołówką wagi średniej. Co prawda walki przegrywał np. z Gennadym Golovkinem,  Jermellem Charlo czy Danielem Jacobsem, jednak zawsze zapewniał duże emocje. Polskim kibicom Gabriel znany jest z pojedynku z Maciejem Sulęckim, kiedy to przegrał z naszym rodakiem w 2019 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Benny

Brutaal
Middleweight

569 komentarzy 975 polubień

kurde Rosado już niby journeyman ale zawsze daje z siebie wszystko, Suelęckiemu 2 razy nokdaun zafundował a tu Uzbeka na zimn znokautował, jszkoda że Rosado ma taką delikatną skóre i szybko krwawi zawsze

Odpowiedz polub

T
Trolololo

Oplot Challenge
Heavyweight

193 komentarzy 99 polubień

Kurwa czemu co drugi news jest o jebanym boskie przecież jest jebany dział boks

Odpowiedz polub