Manny Pacquiao i Errol Spence Jr spotkają się w ringu 21 sierpnia w T-Mobile Arena w Las Vegas. Patronat nad galą sprawuje grupa FOX. Amerykanin do pojedynku wniesie mistrzostwo WBC oraz IBF, w dodatku na szali znajdzie się pas the Ring Magazine. Starcie zakontraktowano w limicie wagi półśredniej.

Myślę, że miałem wiele opcji i na pewno znacznie łatwiejszych rywali do wyboru niż Errol Spence — rozpoczął konferencję Manny Pacquiao — wybrałem go, ponieważ kibice pamiętają mnie z największych wyzwań, a dla mnie boks jest pasją. Nie chcę walczyć dla pieniędzy, biję się dla prestiżu.

Pacquiao jako weteran ma stoczonych ponad 70 walk w boksie zawodowym. Filipińczyk nie walczył od lipca 2019 roku, kiedy to pokonał Keitha Thurmana i odebrał mu pas WBA. Spence swój ostatni pojedynek wygrał w grudniu 2020 roku z Dannym Garcią.

Zapewne mogę wygrać przed czasem — skomentował Errol — najbardziej jednak nastawiam się na wygraną. Nie będę napierał na nokaut, muszę pozostać skupiony do samego końca. Absolutnie nie skreślam Manny’ego, chcę nokautu i będę go szukał, ale to może nie być takie łatwe.

Mistrz WBC oraz IBF w wadze półśredniej — Errol Spence Jr dzieki temu starciu może zyskać przede wszystkim rozgłos, aczkolwiek i tak stawiany jest w roli faworyta. Dla legendarnego Filipińczyka będzie to 72 walka w zawodowej karierze. Pacquiao to były mistrz kilku kategorii wagowych oraz przez wielu uznawany za jednego z najlepszych pięściarzy w historii. Mimo wielu tytułów Manny ciągle pozostaje między linami i nie zamierza kończyć kariery, a teraz zdecydował się na tak trudne starcie z Spencem. Tak czy inaczej, były mistrz wierzy, że może sprawdzić niespodziankę i po raz kolejny osiągnąć sukces.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,130 komentarzy 3,229 polubień


Manny Pacquiao i Errol Spence Jr spotkają się w ringu 21 sierpnia w T-Mobile Arena w Las Vegas. Patronat nad galą sprawuje grupa FOX. Amerykanin do pojedynku wniesie mistrzostwo WBC oraz IBF, w dodatku na szali znajdzie się pas the Ring Magazine. Starcie zakontraktowano w limicie wagi półśredniej.

Myślę, że miałem wiele opcji i na pewno znacznie łatwiejszych rywali do wyboru niż Errol Spence — rozpoczął konferencję Manny Pacquiao — wybrałem go, ponieważ kibice pamiętają mnie z największych wyzwań, a dla mnie boks jest pasją. Nie chcę walczyć dla pieniędzy, biję się dla prestiżu.

Pacquiao jako weteran ma stoczonych ponad 70 walk w boksie zawodowym. Filipińczyk nie walczył od lipca 2019 roku, kiedy to pokonał Keitha Thurmana i odebrał mu pas WBA. Spence swój ostatni pojedynek wygrał w grudniu 2020 roku z Dannym Garcią.

Zapewne mogę wygrać przed czasem — skomentował Errol — najbardziej jednak nastawiam się na wygraną. Nie będę napierał na nokaut, muszę pozostać skupiony do samego końca. Absolutnie nie skreślam Manny'ego, chcę nokautu i będę go szukał, ale to może nie być takie łatwe.

Mistrz WBC oraz IBF w wadze półśredniej — Errol Spence Jr dzieki temu starciu może zyskać przede wszystkim rozgłos, aczkolwiek i tak stawiany jest w roli faworyta. Dla legendarnego Filipińczyka będzie to 72 walka w zawodowej karierze. Pacquiao to były mistrz kilku kategorii wagowych oraz przez wielu uznawany za jednego z najlepszych pięściarzy w historii. Mimo wielu tytułów Manny ciągle pozostaje między linami i nie zamierza kończyć kariery, a teraz zdecydował się na tak trudne starcie z Spencem. Tak czy inaczej, były mistrz wierzy, że może sprawdzić niespodziankę i po raz kolejny osiągnąć sukces.

Odpowiedz polub

click to expand...