Kelvin Gastelum po przenosinach z wagi półśredniej do wagi średniej podjął w 2018 roku Ronaldo 'Jacare’ Souzę na gali UFC 224 w Rio de Janeiro. Po trzech rundach bardzo dobrego pojedynku sędziowie wskazali na Gasteluma jako zwycięzcę.

Podczas UFC Vegas 34 – Kelvin Gastelum ponownie zawita do oktagonu. Amerykanin tym razem zmierzy się z mocnym Jaredem Cannonierem i będzie chciał powrócić na ścieżkę zwycięstw po porażce z Robertem Whittakerem. W celu promocji wydarzenia organizacja UFC udostępniła na swoim kanale pełny pojedynek Kelvina z Jacare Souzą z 2018 roku. Po świetnej walce w Rio de Janeiro, Gastelum walczył o tymczasowy pas wagi średniej, jednak nie pokonał Israela Adesanyi.

W ostatnim pojedynku Gastelum może pochwalić się dobrą dyspozycją. Co prawda zawodnik przegrał z Robertem Whittakerem, ale od samego początku był bardzo aktywny. W tej batalii wystąpiło dużo szachowania, ucieczek i dynamicznego poruszania się wraz z ciosami. Amerykanin wywierał presję, ale także często nadziewał się na kontry, które w końcu zabrały wiele sił. Tym samym pojedynek wygrał Australijczyk. Teraz Gastelum stoi przed dużym wyzwaniem, a Jared Cannonier uwielbia mocne wymiany, kto wygra to starcie?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,060 komentarzy 3,127 polubień


Kelvin Gastelum po przenosinach z wagi półśredniej do wagi średniej podjął w 2018 roku Ronaldo 'Jacare' Souzę na gali UFC 224 w Rio de Janeiro. Po trzech rundach bardzo dobrego pojedynku sędziowie wskazali na Gasteluma jako zwycięzcę.

Podczas UFC Vegas 34 - Kelvin Gastelum ponownie zawita do oktagonu. Amerykanin tym razem zmierzy się z mocnym Jaredem Cannonierem i będzie chciał powrócić na ścieżkę zwycięstw po porażce z Robertem Whittakerem. W celu promocji wydarzenia organizacja UFC udostępniła na swoim kanale pełny pojedynek Kelvina z Jacare Souzą z 2018 roku. Po świetnej walce w Rio de Janeiro, Gastelum walczył o tymczasowy pas wagi średniej, jednak nie pokonał Israela Adesanyi.

W ostatnim pojedynku Gastelum może pochwalić się dobrą dyspozycją. Co prawda zawodnik przegrał z Robertem Whittakerem, ale od samego początku był bardzo aktywny. W tej batalii wystąpiło dużo szachowania, ucieczek i dynamicznego poruszania się wraz z ciosami. Amerykanin wywierał presję, ale także często nadziewał się na kontry, które w końcu zabrały wiele sił. Tym samym pojedynek wygrał Australijczyk. Teraz Gastelum stoi przed dużym wyzwaniem, a Jared Cannonier uwielbia mocne wymiany, kto wygra to starcie?

Odpowiedz polub

click to expand...