Przygotowania Jake’a Paula, który już za kilka tygodni w ringu bokserskim skrzyżuje rękawice z Benem Askrenem, idą pełną parą. Celebryta ostatnio w mediach społecznościowych udostępnił materiał wideo, na którym ciągnie wóz strażacki w ramach treningu. Nie można odmówić mu kreatywności, bo podobne ćwiczenia wykonują strongmani.

Dosłownie jestem lawetą. Ben Askren żre teraz ciasteczka Oreo. 17 kwietnia. Nokaut w pierwszej rundzie.

Młodszy z braci Paul to youtuber, którego wyróżnia przede wszystkim wyjątkowy styl prowadzenia trash-talku. Amerykanin ma za sobą dwie konfrontacje w formule boksu zawodowego, obie kończył przed czasem. Po listopadowym zwycięstwie nad byłym koszykarzem NBA, zaczął domagać się poważnego wyzwania sportowego. Na jego celowniku znaleźli się między innymi Conor McGregor, Dillon Danis, Nate Diaz czy właśnie „Funky”.

Pojedynek 24–latka z emerytowanym zawodnikiem UFC będzie walką wieczoru wydarzenia Triller Fight Club, które odbędzie się 17 kwietnia na stadionie Mercedes-Benz Stadium w Atlancie. Starcie zostało zakontraktowane na osiem rund, a rozmiar rękawic ustalono na 10 uncji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.