Coraz częściej w środowisku profesjonalnych zawodników można zauważyć pewien trend. Mianowicie nagrywają oni wideo, na którym przyjmują od innych ciosy lub kopnięcia na korpus, co ma pomóc we wzmacnianiu mięśni brzucha, a następnie udostępniają materiał na swoich profilach w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że jest to dość widowiskowe.

Jednym z pionierów tego wyzwania jest plasujący się na pierwszym miejscu w rankingu królewskiej kategorii wagowej UFC Francis Ngannou. Kameruńczyk, który obecnie przygotowuje się do rewanżu z Miociciem, opublikował ostatnio kolejne już nagranie z tej próby sił.

Niewątpliwie warte uwagi są także starsze materiały. Poprzednio popularnego „Predatora” uderzał czołowy wojownik wagi piórkowej, Dan Ige, a jeszcze wcześniej tymczasowy mistrz świata federacji WBC, Ryan Garcia.

Co ciekawe, podobne wideo na Instagramie zamieścił również były czempion KSW, a obecnie zawodnik największej organizacji MMA na świecie, Dricus Du Plessis. Reprezentant CIT Performance Institute swój następny pojedynek stoczy 20 marca, a zmierzy się z Trevinem Gilesem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.