Luke Rockhold na UFC 239 zadebiutuje w nowej dla siebie kategorii wagowej w pojedynku z Polakiem, Jankiem Błachowiczem. Były mistrz dywizji do 84 kilogramów ciężko trenuje do lipcowej gali – Amerykanin pochwalił się umiejętnościami ground and pound na swoim profilu na Instagramie.

45 KOMENTARZE

 1. Co on liczy że Janek zacznie walkę w parterze od położenia się? Ktoś mu donosi co trenują w WCA?

 2. Co jak co ale Luke ma zajebiate ground and pound. Ale i tak wierze w Janka i jego stojke!

  Nom, w średniej chyba jedne z lepszych. Dobry skurwiel z niego ale wierzę w Janka

 3. Janek nie ma argumentów na Rockholda łapy z waty a parteru niech omija szerokim łukiem bo tam go czeka wpierdol życia, jedyna nadzieja że Luke poczuje się bez karny i wyłapie luja ogłuszacza i wszystko skończy się w jednej chwili

 4. Spoko, że dał filmik Janek niech napierdala kostkę jego lewą jest owinięta jakby ktoś nie zauważył.

 5. Jedyna szansa dla Janka to nokaut. A Rockhold może wygrać przez decyzję, przez poddanie i przez nokaut. Obawiam się, że Janek polegnie, a wręcz zostanie zdominowany.

 6. Jedyna szansa dla Janka to nokaut. A Rockhold może wygrać przez decyzję, przez poddanie i przez nokaut. Obawiam się, że Janek polegnie, a wręcz zostanie zdominowany.

  Kogo ostatnio Janek znokautował?

 7. Od zawsze powtarzam, że Cockhold to mistrz bicia w worek. To jedyne co mu wychodzi, bo worek nie odda 😀

 8. Od zawsze powtarzam, że Cockhold to mistrz bicia w worek. To jedyne co mu wychodzi, bo worek nie odda 😀

  Ta, bo mistrzostwo w 185 samo się zdobyło

  :najmancoty:

 9. Kogo ostatnio Janek znokautował?

  Latifi w październiku 2014, ale to było z nogi. Tak to jakiś Daniel Tabera na ksw 14 w 2010  :tiphatb:

 10. Janek nie ma argumentów na Rockholda łapy z waty a parteru niech omija szerokim łukiem bo tam go czeka wpierdol życia, jedyna nadzieja że Luke poczuje się bez karny i wyłapie luja ogłuszacza i wszystko skończy się w jednej chwili

  Ty sam sobie zaprzeczasz w tej wypowiedzi skoro ma łapy z waty to jak ma go trafić lujem ogłuszczem.

  Poza tym Janek nie bije słabo. Fakt nie ma nokautującego ciosu ale bije na tyle mocno, że przeciwnicy muszą się liczyć z jego ciosami.

 11. Od zawsze powtarzam, że Cockhold to mistrz bicia w worek. To jedyne co mu wychodzi, bo worek nie odda 😀

  Pisz tam lepiej o boksie.

  Życzę Jankowi pięknego zwycięstwa, ale jak znajdzie się na plecach to będzie to wyglądało pewnie jeszcze bardziej efektownie niż na tym krótkim filmiku.

 12. Ty sam sobie zaprzeczasz w tej wypowiedzi skoro ma łapy z waty to jak ma go trafić lujem ogłuszczem.

  Poza tym Janek nie bije słabo. Fakt nie ma nokautującego ciosu ale bije na tyle mocno, że przeciwnicy muszą się liczyć z jego ciosami.

  tak mozna powiedziec o kazdym polciezkim, facet trenujacy kilka lub kilkanascie lat sporty walki wazacy 100 kilo nie bije lekko, po prostu nie ma nokatuajacego uderzenia jak santos czy ozdemir

 13. tak mozna powiedziec o kazdym polciezkim, facet trenujacy kilka lub kilkanascie lat sporty walki wazacy 100 kilo nie bije lekko, po prostu nie ma nokatuajacego uderzenia jak santos czy ozdemir

  ale kurwa łapy z waty ?! xD co za bzdury

  łapy z waty to ma Jake Shields na przykład

 14. ale kurwa łapy z waty ?! xD co za bzdury

  łapy z waty to ma Jake Shields na przykład

  hehe no to wyjatkowy przyklad 🙂 ale tez inna waga, typ wazacy 100 kilo ma ciosy, ktore wazy. Kilka razy co prawda w rekawicach bokserskich 10 oz dostalem czysciocha od boksera amatora, to zalowalem, ze mnie nie znokautowal, bo czulem jak mozg mi sie odbija w 4 strony swiata, a ryj to mialem taki, ze na uczelni wzieli mnie na gadke czy ktos mnie nie neka.

 15. Rockhold oczywiście wygra

  a później ból  dupy na cohones :antonio:

  Ból dupy to ty już masz, jak czytasz komentarze. :razz:utinlaugh:

  Z reszta ty masz przy każdym polskim zawodniku.

 16. Ty sam sobie zaprzeczasz w tej wypowiedzi skoro ma łapy z waty to jak ma go trafić lujem ogłuszczem.             Nie wiem czy zdajesz sobie kolego sprawę z tego że jak trafi ciebie 60kg szczurek czysto w punkt będzie po sprawie zanim zorientujesz się co się stało

 17. Przypuszczam scenariusz "usztywnienia Yanqa". Bywa, iż nasz chłopak bywa sparaliżowany, przed wielkimi wyzwaniami, a i takim jest walka w Rockhold'em. Większość argumentów po stronie oponenta. Trzymam kciuki za Janka, ale merytorycznie…:childcry:

 18. Przypuszczam scenariusz "usztywnienia Yanqa". Bywa, iż nasz chłopak bywa sparaliżowany, przed wielkimi wyzwaniami, a i takim jest walka w Rockhold'em. Większość argumentów po stronie oponenta. Trzymam kciuki za Janka, ale merytorycznie…:childcry:

  Z Manuwa dał radę także może jednak jest szansa

 19. Z Manuwa dał radę także może jednak jest szansa

  To prawda. Nie da się ukryć, że Manuwa był wysokim szczeblem w drabince. Jeśli psychika będzie ok – to bez względu na wynik walka także będzie zacięta. Finał nie jest mimo wszystko łatwy do znacznego, pozytywnego osiągnięcia.

 20. Nie no, mocne w chuj. Jeszcze w życiu nie widziałem, zeby ktoś tak napierdalał w worek. Łukasz to jest jednak przechuj:awesome:.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.