Manny Pacquiao oraz mistrz organizacji WBA w wadze półśredniej — Yordenis Ugas wzięli udział w konferencji prasowej przed pojedynkiem w Las Vegas. Do wielkiego starcia dojdzie w nocy z soboty na niedziele. Powyżej znajduje się nagranie z końca konferencji, czyli spojrzenia w oczy.

21 sierpnia dojdzie do spotkania na szczycie wagi półśredniej. Dla Manny’ego Pacquiao może być to ostatnia walka w karierze, aczkolwiek zawodnik z Filipin nie potwierdził, czy na pewno zakończy swoją przygodę z boksem. Według doniesień wszystko będzie zależało od jego występu w walce z Ugasem. Kubańczyk stanie do obrony pasa organizacji WBA i zaciera ręce na kolejne pojedynki w swojej kategorii wagowej.

Początkowo legenda boksu miała zmierzyć się z Errolem Sepncem Jr, jednak pięściarz doznał poważnej kontuzji. Podczas treningu mistrz nabawił się odwarstwienia siatkówki oka, co wiąże się z bardzo długą przerwą i nie wiadomo, kiedy może myśleć o powrocie. Promotorzy, aby ratować występ Pacquiao, postanowili, że ten zmierzy się z Yordenisem Ugasem o tytuł WBA wagi półśredniej.

20 lat temu Manny Pacquiao posiadał tylko jeden pas mistrzowski i był nieznany poza Filipinami. Teraz uważany jest za jednego z najlepszych pięściarzy w historii z ośmioma tytułami mistrzowskimi w różnych kategoriach wagowych. Wieloletni trener Manny’ego Pacquiao — Freddie Roach zapewnia, że najbliższe starcie będzie dobrym widowiskiem. Według szkoleniowca to doświadczenie będzie kluczem do zwycięstwa, ale także chęć wygranej. Freddie podczas obozu treningowego Filipińczyka zawiesił poprzeczkę wysoko, aby nie zlekceważyć w najmniejszym stopniu Ugasa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.