Luke Rockhold nie powiedział ostatniego słowa jeśli chodzi o występy w MMA. Po przegranej z Janem Błachwiczem przez brutalne KO w debiucie w kategorii półciężkiej UFC, mówiło się, że Amerykanin może zakończyć swoją przygodę w klatce MMA. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że były mistrz wróci do oktagonu.

Obecnie Rockhold trenuje pod okiem Jasona Parillo, który do swoich walk przygotowuje m.in. Marlona Verę, Rafaela dos Anjosa czy Mackenzie Dern. W przeszłości ten sam trener pomagał Michaelowi Bispingowi przed jego starciem właśnie z Rockholdem. Zobaczcie krótką migawkę z treningu byłego posiadacza tytułu mistrzowskiego w kategorii średniej UFC.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Krótkie wideo skomentował popularny komentator UFC, Joe Rogan. Na komplementy ze strony Rogana, Rockold krótko odpowiedział zapowiadając szybkie spotkanie z komentatorem gal.

Nie tak dawno Rockhold tak wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu do oktagonu:

Świat jest kure*sko nudny. Potrzebuję trochę ekscytacji. To sprowadza się do tego. Opcje są ograniczone, a ja tęsknię za walkami. Walka w klatce to część mnie, mam naprawdę sporo do pokazania. Świat jest kur*a nudny i ja potrzebuję czegoś więcej.

Nie skończyłem walczyć. Czuję, że jeszcze nie skończyłem swojej kariery. Myślę, że mam jeszcze sporo do zrobienia. Lubię się bić. Kiedy jestem na treningach, jestem tam najlepszym skur*ysynem. Tu chodzi o walkę, wejście do klatki z czystą głową i zdrowym organizmem i skończenie rywala przed czasem.

Zawodnik nie ukrywa, że jeśli wróci do będzie występował w kategorii średniej, gdzie czuje się najlepiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.