Manny Pacquiao w następnym pojedynku zmierzy się z niezwykle mocnym Errolem  Spencem Jr i każdą minutę spędza na sali treningowej.

Na szali pojedynku Manny’ego Pacquiao z Errolem Spencem Jr znajdą się pasy IBF oraz WBC wagi półśredniej. Do wydarzenia dojdzie 21 sierpnia w Las Vegas. Przed tym starciem to Amerykanin jest faworytem bukmacherów. Popularny Errol na zawodowstwie nie przegrał ani jednego pojedynku, a mierzył się z mocnymi i głośnymi nazwiskami, jak: Danny Garcia, Shawn Porter, Mikey Garcia czy Kell Brook. Tak czy inaczej, Errol jest świadomy, że czeka go pojedynek z legendą pięściarstwa i wydaje się, że Manny Pacquiao będzie w znakomitej formie na sierpień.

Manny Pacquiao w ostatnim pojedynku mierzył się Keithem Thurmanem i wygrał niejednogłośną decyzją. Walka była zacięta do samego końca, jednak 42-letni bokser w oczach sędziów okazał się lepszym zawodnikiem i słusznie. Teraz możliwe, że będzie go czekać jeszcze większe wyzwanie — Errol Spence Jr. to fenomen wagi półśredniej, który posiada pasy IBF oraz WBC. Jedno jest pewne, Pacquiao nigdy nie unikał ogromnych wyzwań i już jest legendą tego sportu, co jeszcze czeka go w karierze?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.