W co-main evencie gali UFC Vegas 14 zmierzył się Abdul Razak Alhassan z Khaosem Williamsem. Lepszym w tym pojedynku okazał się Amerykanin, który nie dał żadnych szans swojemu rywalowi. Dla Williamsa było to kolejne zwycięstwo pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie w zaledwie kilka sekund, teraz z pewnością przed tym zawodnikiem bliższe są walki z czołówką wagi półśredniej.

1 Runda: Khaos otworzył pierwszą rundę trzema niskimi kopnięciami, w odpowiedzi Alhassan także odpowiedział low-kickiem, aż nagle Williams odpalił kapitalnego prawego prostego, który ściął rywala z nóg i było po wszystkim. To kolejny ekspresowy nokaut Khaosa w organizacji UFC!

Khaos Williams pochodzi z Michigan, na co dzień trenuje w Murcielago MMA razem z Joaquinem Buckleyem. Williams miał bogatą karierę amatorską, jeżeli chodzi o MMA — stoczył około 15 pojedynków. Do zawodowych walk zawitał w 2017 roku, przegrał tylko raz z Danem Yatesem, jednak od tamtej pory zmienił się diametralnie jako zawodnik. Czekamy na kolejne pojedynki tego zawodnika, który w dwóch walkach organizacji Dany White’a nie spędził więcej jak minuty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.