Eko Roni Saputra popisał się fenomenalnym nokautem na gali ONE Championship –Battleground II. Zawodnik z Indonezji rozstrzygnął starcie jednym ciosem sierpowym i zgasił światło Liu Pengowi Shuai. Ten nokaut z pewnością będzie jednym z najlepszych w 2021 roku.

W wadze piórkowej na gali ONE Championship – Battleground II doszło do starcia pomiędzy Eko Roni Saputrą a Liu Peng Shuaiem. Po 10 sekundach walki starcie było skończone. Saptura wyprowadził kapitalny cios, który ściął rywala z nóg. Według komentatorów gali ONE Championship — zawodnik z Indonezji będzie liczył się jako kandydat do nokautu roku 2021.

Co ciekawe, Eko Roni w przeszłości był zapaśnikiem oraz mistrzem swojego kraju w tej dyscyplinie. Ojciec Saputry jest także trenerem boksu w Indonezji, a sam zawodnik od lat uczęszczał na jego zajęcia. Indonezyjczyk zawodową karierę w MMA rozpoczął od porażki z Niko Soe. Następnie w ciągu 2 lat zbudował serię 5 zwycięstw przed czasem. W wywiadzie po walce zawodnik przyznał, że liczy niebawem na starcie o pas w kategorii piórkowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,105 komentarzy 3,197 polubień

Eko Roni Saputra popisał się fenomenalnym nokautem na gali ONE Championship –Battleground II. Zawodnik z Indonezji rozstrzygnął starcie jednym ciosem sierpowym i zgasił światło Liu Pengowi Shuai. Ten nokaut z pewnością będzie jednym z najlepszych w 2021 roku.

W wadze piórkowej na gali ONE Championship – Battleground II doszło do starcia pomiędzy Eko Roni Saputrą a Liu Peng Shuaiem. Po 10 sekundach walki starcie było skończone. Saptura wyprowadził kapitalny cios, który ściął rywala z nóg. Według komentatorów gali ONE Championship — zawodnik z Indonezji będzie liczył się jako kandydat do nokautu roku 2021.


Co ciekawe, Eko Roni w przeszłości był zapaśnikiem oraz mistrzem swojego kraju w tej dyscyplinie. Ojciec Saputry jest także trenerem boksu w Indonezji, a sam zawodnik od lat uczęszczał na jego zajęcia. Indonezyjczyk zawodową karierę w MMA rozpoczął od porażki z Niko Soe. Następnie w ciągu 2 lat zbudował serię 5 zwycięstw przed czasem. W wywiadzie po walce zawodnik przyznał, że liczy niebawem na starcie o pas w kategorii piórkowej.

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...